Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 752

1967. Gyermekportré, egyoldalas öntött bronz plakett. Szign.: Rudas (157mm) T:XF
31421.

Rufpreis:
8 000 HUF

1968. "A KMP (Kommunisták Magyarországi Pártja) és a KIMSZ (Kommunista Ifjúsági Internacionálé) megalakulásának 50. évfordulójára" egyoldalas, öntött bronz emlékérem Kun Béla arcképével (90mm) T:XF
31422.

Rufpreis:
2 000 HUF

1969. "VASKUT - Vasipari Kutató Intézet Budapest 1949-1969" kétoldalas bronz emlékérem, hátlapon a Selmecbányai Bányászati Akadémia tanulmányi éremsorozatának Kohász jutalomérmének képével, eredeti tokban (45mm) T:AU
31423.

Rufpreis:
2 000 HUF

1970-1980 k. "A Volán feladataiban végzett eredményes munkásságáért" kétoldalas bronz plakett, eredeti dísztokban (99mm) T:UNC
31424.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1970-1980 k. "Kereskedelmi és Vendéglátóipari Főiskola / 10 éves munkáért" kétoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalán névre szóló gravírozással (80mm) T:AU,XF kis patina
31425.

Rufpreis:
3 000 HUF

1970-1980 k. "Kiemelkedő Politikai Társadalmi Munkáért / MSZMP KFKI Bizottsága" kétoldalas, öntött bronz plakett (92mm) T:AU,XF patina
31426.

Rufpreis:
4 000 HUF

1970-1980 k. "Művirág és Dekorációstermék Gyártó Ipari Szövetkezet - MŰDEKOR / Szövetkezetünk vezetése munkáját elismerve Kiváló Dolgozó kitüntetést adományoz" kétoldalas, öntött bronz plakett (87mm) T:AU,XF patina
31427.

Rufpreis:
4 000 HUF

1970-1980 k. "Rozmaring / A termelőszövetkezetért" kétoldalas, öntött bronz plakett hátoldalán név beütéssel, eredeti dísztokban. Szign.: "BB" (~102mm) T:XF
31428.

Rufpreis:
3 000 HUF

1970-1980 k. "Veszprém Megye Tanácsa" ezüstözött bronz emlékérem (70mm) T:AU,XF
31429.

Rufpreis:
2 000 HUF

1970-1980 k. Salgótarjánt(?) ábrázoló, egyoldalas, öntött bronz emlékérem (79mm) T:UNC patina
31430.

Rufpreis:
2 000 HUF

1970-1980 k. Salgótarjánt(?) ábrázoló, egyoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti tokban (79mm) T:UNC
31431.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1970. "A tanácsok megalakulásának 20. évfordulójára / A sátoraljaújhelyi Járási Tanácstól 1970.VIII.20." kétoldalas öntött bronz emlékplakett T:XF
31432.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF