Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 752

1959. "10 éves - A Nehézipari Műszaki Egyetem - 1949-1959 / NME" bronz, kétoldalas, vert emlékérem (46mm) + Sebestyén Sándor (1949-2010) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium / ... Én is a növendékük voltam... - Kossuth Lajos - 1810-1816" bronz, kétoldalas emlékérem (43mm) T:AU patina
31409.

Rufpreis:
2 000 HUF

196(?) "LKM (Lenin Kohászati Művek) Üzemi Szakrendelő Intézete - Megnyitás 196(?) ápr 21" egyoldalas, öntött bronz plakett (71x100mm) T:XF
31410.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1960. "1770 L. K. M. 1960 - Diósgyőr" (Lenin Kohászati Művek) egyoldalas bronz emlékérem (50mm) T:AU
31411.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1960. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető érem + "A Magyar Népköztársaság úttörője" műgyantás fém jelvény + 1975. "Hungexpo / Tavaszi Budapesti Nemzetközi Vásár" (2x) fém emlékérem (32mm) T:VF, patina
31412.

Rufpreis:
1 000 HUF

1960. Lenin Kohászati Művek "1770 L.K.M. 1960 - Diósgyőr" bronz emlékérem (50mm) fa talapzaton (~67x96mm), eredeti díszdobozban a kohó régi fotójával T:AU
31413.

Rufpreis:
4 000 HUF

1960 k. "Községfejlesztésért - Bács-Kiskun Megyei Tanács" egyoldalas bronz emlékérem, eredeti tokban, benne műgyantás "Községfejlesztésért" kitűzővel T:UNC
31414.

Rufpreis:
2 000 HUF

1960 k. "Szocializmusért - BVK PB" aranyozott bronz emlékérem, bronz jelvénnyel, tobkan (58mm) T:AU
31415.

Rufpreis:
3 000 HUF

1961. "Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület - II. Magyar Öntőnapok 1961. szept. 18-20 Budapest" bronz plakett (62x82mm) T:AU
31416.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1965. "Felszabadulásunk 20. évfordulóján rendezett kirakatversenyen elért kimagasló teljesítményért" egyoldalas öntött bronz plakett (73x95mm) + ~1980. "KPVDSZ (Kereskedelmi, Pénzügyi és Vendéglátó-ipari Dolgozók Szak­szer­vezete) Eredményes szakszervezeti munkáért KPVDSZ Elnökség" fém emlékérem (60mm) fém lapra ragasztva (105x90mm) + NDK ~1970. műgyantás szocialista kitüntető jelvény műanyag tokban T:AU,XF
31417.

Rufpreis:
3 000 HUF

1965. "Gyógyszertechnológiai Konferencia Keszthely" egyoldalas, jelzett Herendi porcelán emlékplakett (45x32mm) T:AU
31418.

Rufpreis:
2 000 HUF

1966. "Magasabb Egység Bajnokság" kétoldalas ezüstpatinázott Al díjplakett, hátoldalán "4x100M gyorsúszó váltó II." gravírozással, tokban (70mm) + DN(~1970) "Székesfehérvári Könnyűfémmű" kétoldalas Al emlékérem tokban (60mm) + 2001. "Alapító tag - A FERROMARK Kft. 10 éves" egyoldalas, lakkozott (?) fém emlékérem dísztokban (90mm) T:XF, a 2001.-es hajlott lemez
31419.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1967. "66. Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár / I. díj" aranyozott bronz díjérem (70mm) T:AU,XF kissé kopott aranyozás
31420.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF