Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 752

Bognár György (1944-) 1992. "Dessewffy Arisztid / MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk" kétoldalas bronz emlékérem (42,5 mm) T:AU Adamo GS11
31662.

Bognár György (1944-) 1992. "Dessewffy Arisztid / MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk" kétoldalas bronz emlékérem (42,5 mm) T:AU
Adamo GS11

Rufpreis:
3 000 HUF

Bognár György (1944-) 1992. "Dessewffy Arisztid / MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk" kétoldalas bronz emlékérem (42,5 mm) T:UNC Adamo GS11
31663.

Bognár György (1944-) 1992. "Dessewffy Arisztid / MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk" kétoldalas bronz emlékérem (42,5 mm) T:UNC
Adamo GS11

Rufpreis:
3 000 HUF

Bognár György (1944-) 1992. "Dessewffy Arisztid 1802-1849 / MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk" kétoldalas bronz emlékérem (42,5 mm) T:AU Adamo GS11
31664.

Bognár György (1944-) 1992. "Dessewffy Arisztid 1802-1849 / MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk" kétoldalas bronz emlékérem (42,5 mm) T:AU
Adamo GS11

Rufpreis:
3 000 HUF

Bognár György (1944-) 1992. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Dessewffy Arisztid" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem kapszulában (34,50g/0.640/42,5 mm) T:UNC Adamo GS11
31665.

Bognár György (1944-) 1992. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Dessewffy Arisztid" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem kapszulában (34,50g/0.640/42,5 mm) T:UNC
Adamo GS11

Rufpreis:
10 000 HUF

Bognár György (1944-) 1993. "Aulich Lajos / Aradi Vértanúk - MÉE Gyöngyös " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo GS12
31666.

Bognár György (1944-) 1993. "Aulich Lajos / Aradi Vértanúk - MÉE Gyöngyös " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
Adamo GS12

Rufpreis:
3 000 HUF

Bognár György (1944-) 1993. "Aulich Lajos 1793-1849 / Az Aradi Vértanúk emlékére - MÉE Gyöngyösi csoport" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo GS12
31667.

Bognár György (1944-) 1993. "Aulich Lajos 1793-1849 / Az Aradi Vértanúk emlékére - MÉE Gyöngyösi csoport" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
Adamo GS12

Rufpreis:
3 000 HUF

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem kapszulában (34,50g/0.640/42,5 mm) T:UNC, kis folt Adamo GS12
31668.

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem kapszulában (34,50g/0.640/42,5 mm) T:UNC, kis folt
Adamo GS12

Rufpreis:
10 000 HUF

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" aranyozott Cu emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (42,5mm) T: PP
31669.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bognár György (1944-) 1994. "Eötvös József koszorú / Magyar Tudományos Akadémia 1825." peremen "Simon Miklós 1994." gravírozással. Jelzett Ag díjplakett, bőr dísztokban (117,45g/0.925/60mm) T:AU, patina
31670.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Bognár György (1944-) 1994. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Leiningen-Westerburg Károly" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem kapszulában (34,50g/0.640/42,5 mm) T:UNC, kis patina Adamo GS13
31671.

Bognár György (1944-) 1994. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Leiningen-Westerburg Károly" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem kapszulában (34,50g/0.640/42,5 mm) T:UNC, kis patina
Adamo GS13

Rufpreis:
10 000 HUF

Bognár György (1944-) 1994. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Török Ignác 1795-1849" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo GS14
31672.

Bognár György (1944-) 1994. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Török Ignác 1795-1849" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo GS14

Rufpreis:
4 000 HUF

Bognár György (1944-) 1996. "Gróf Széchenyi István 1791-1860 / 150 éves a balatoni gőzhajózás 1846-1996" kétoldalas bronz emlékérem műanyag tokban (42,5mm) T:AU
31673.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF