Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 752

Madarassy Walter (1909-1994) 1993. "Fery Antal alias Rex Antonius" egyoldalas öntött bronz emlékérem (85mm) T:UNC
31902.

Rufpreis:
5 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) DN "Budapest Sport Egyesület Fotószakosztálya" kétoldalas bronz plakett (65mm) T:XF több kisebb ü., ph.
31903.

Rufpreis:
3 000 HUF

Máté István (1952-) 1988. "Tápé 850. évfordulójára / Thapay 1138 - Tápé 1988" kétoldalas, bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31904.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mátrai Lajos (1875-1966) 1911. "Zichy Nándor grófnak - Fáradhatatlan elnökének a Szent-István Társulat / Quattuor Lustris Praesidi Societas Sti Stephani." bronz emlékplakett (79x57mm) T:AU,XF Hungary 1911. "To count Nándor Zichy the president of the Saint Stephen Company / Quattuor Lustris Praesidi Societas Sti Stephani." bronze commemorative plaque in original case. Sign.: Lajos Mátrai (79x57mm) C:AU,XF HP 3539.
31905.

Mátrai Lajos (1875-1966) 1911. "Zichy Nándor grófnak - Fáradhatatlan elnökének a Szent-István Társulat / Quattuor Lustris Praesidi Societas Sti Stephani." bronz emlékplakett (79x57mm) T:AU,XF
Hungary 1911. "To count Nándor Zichy the president of the Saint Stephen Company / Quattuor Lustris Praesidi Societas Sti Stephani." bronze commemorative plaque in original case. Sign.: Lajos Mátrai (79x57mm) C:AU,XF
HP 3539.

Rufpreis:
12 000 HUF

Maugsch Gyula (1882-1945) 1920 k. "Apponyi Albert" egyoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalán akasztóval (128x185mm) T:XF patina
31906.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

31907.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1974. "Békéscsaba 1944-1974" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (94mm) T:AU
31908.

Rufpreis:
1 800 HUF

Murányi Gyula (1881-1920) 1910 k. Lukács László jogász, bányatulajdonos, politikus. Kétoldalas Br emlékérem. "LADISLAUS DE LUKÁCS DUODECIM LUSTRIS SALVTI REIPUBLICAE VICTIS 1850-1910 / AERARIO AEDEM FECIT" (60mm) T:AU,XF Hungary ~1910. "László Lukács" lawyer, mine owner and politician. Two-sided bronze medallion. Sign: Gyula Murányi (60mm) C:AU,XF HP 3692.
31909.

Murányi Gyula (1881-1920) 1910 k. Lukács László jogász, bányatulajdonos, politikus. Kétoldalas Br emlékérem. "LADISLAUS DE LUKÁCS DUODECIM LUSTRIS SALVTI REIPUBLICAE VICTIS 1850-1910 / AERARIO AEDEM FECIT" (60mm) T:AU,XF
Hungary ~1910. "László Lukács" lawyer, mine owner and politician. Two-sided bronze medallion. Sign: Gyula Murányi (60mm) C:AU,XF
HP 3692.

Rufpreis:
8 000 HUF

Murányi Gyula (1881-1920) 1916. "A magyar írók nesztorának, a 80 éves Ágainak szeretettel Murányi" Zn plakett (68x53,5mm) T:AU,XF oxidáció Hungary 1916. "To the Nestor of the Hungarian writers, the 80 years old Ágai from Murányi with love" Zn plaque. Sign.: Gyula Murányi (68x53,5mm) C:AU,XF corrosion HP.: 371
31910.

Murányi Gyula (1881-1920) 1916. "A magyar írók nesztorának, a 80 éves Ágainak szeretettel Murányi" Zn plakett (68x53,5mm) T:AU,XF oxidáció
Hungary 1916. "To the Nestor of the Hungarian writers, the 80 years old Ágai from Murányi with love" Zn plaque. Sign.: Gyula Murányi (68x53,5mm) C:AU,XF corrosion
HP.: 371

Rufpreis:
12 000 HUF

Nagy István (1920-) 1975. "MÉE VI. Vándorgyűlése - Szolnok 1075-1975" jelzett Ag emlékérem kapszulában (25,32g/0.800/42,5mm) T:UNC Adamo SK1
31911.

Nagy István (1920-) 1975. "MÉE VI. Vándorgyűlése - Szolnok 1075-1975" jelzett Ag emlékérem kapszulában (25,32g/0.800/42,5mm) T:UNC
Adamo SK1

Rufpreis:
8 000 HUF

Nagy István János (1938-) 1989. "Budapest / Budapesti Egyetem - Üzleti Világtanács - IBUSZ (Idegenforgalmi, Beszerzési, Utazási és Szállítási Részvénytársaság) 1989.09.10-16." kétoldalas, öntött bronz emlékérem dísztokban (95mm) T:AU Hungary 1989. "Budapest / Budapest University - World Business Council - IBUSZ Hungarian Travel Company 10-16.09.1989" two-sided bronze commemorative medallion in decorative case. Sign.: "NJ" (István János Nagy), (95mm) C:AU
31912.

Nagy István János (1938-) 1989. "Budapest / Budapesti Egyetem - Üzleti Világtanács - IBUSZ (Idegenforgalmi, Beszerzési, Utazási és Szállítási Részvénytársaság) 1989.09.10-16." kétoldalas, öntött bronz emlékérem dísztokban (95mm) T:AU
Hungary 1989. "Budapest / Budapest University - World Business Council - IBUSZ Hungarian Travel Company 10-16.09.1989" two-sided bronze commemorative medallion in decorative case. Sign.: "NJ" (István János Nagy), (95mm) C:AU

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Nagy István János (1938-) 1991. "Gróf Teleki Pál - 1879-1941 - A magyar nép mártírja / "Nőttön nő tiszta fénye, amint időben, térben távozik - MÉE 1991" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina  Adamo BP35
31913.

Nagy István János (1938-) 1991. "Gróf Teleki Pál - 1879-1941 - A magyar nép mártírja / "Nőttön nő tiszta fénye, amint időben, térben távozik - MÉE 1991" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo BP35

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF