Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3479526
31878
515
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Lapis András (1942-) 1991. "200 éve született Katona József - 100 éves a Katona József Társaság / 25 éves a szervezett éremgyűjtés Kecskeméten 1991 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU, patina Adamo KT2
3479343
31879
515
Numismatik
Lapis András (1942- ) 1994. "Petőfi útja 6. / MÉE Kiskőrös" kétoldalas bronz emlékérem T:AU patina Adamo KK8 3449156
31880
515
15000
Numismatik
Lapis András (1942-) 2006. "Áldás és átok a víz / A Környezetvédelmi és Vízügyi Minisztertől " peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP 3326094
31881
515
Numismatik
Lapis András (1942-) DN "Bizánci stílusú avar kori aranyozott ezüst övveret " kétoldalas bronz emlékplakett díszlapon (45mm) T:AU, kis ragasztónyom
3480489
31882
515
Numismatik
Lapis András (1942-) DN "Gyulai Várszínház" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
2984753
31883
515
900
Numismatik
3435817
31884
515
Numismatik
Lapis András (1942-) DN "Makó / Szeged Tourist " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + DN "Szeged / Szeged Tourist " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + DN "Csongrád / Szeged Tourist " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
3479899
31885
515
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1989. "250 éves a mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
3479868
31886
515
4400
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1990. "MÉE Eger / Gróf Eszterházy Károly" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo EG6
3479947
31887
515
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A honfoglalás emlékére / Álmos áldozata " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
3479951
31888
515
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A honfoglalás emlékére / Árpád nagyfejedelem " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
3479956
31889
515
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "Atilla találkozása Nagy Szent Leó pápával / St. Stephanus - Rex Hungariae " kétoldalas bronzozott Cu emlékérem (42,5mm) T:AU patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF