Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 752

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "II. János Pál pápa látogatása - Pannonhalma, Győr / pro stabilitate regni nostri - pannonhalma" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31890.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lesenyei Márta (1930-) 1989. "COMMODVS ANTON AVG PIVS / ISIDI AVG SAC CLXXXVIII - SAVARIA MCMLXXXIX MÉE" kétoldalas bronz MÉE emlékérem (29mm) T:AU patina Adamo SH10
31891.

Lesenyei Márta (1930-) 1989. "COMMODVS ANTON AVG PIVS / ISIDI AVG SAC CLXXXVIII - SAVARIA MCMLXXXIX MÉE" kétoldalas bronz MÉE emlékérem (29mm) T:AU patina
Adamo SH10

Rufpreis:
3 000 HUF

Lesenyei Márta (1930-) 1991. "L. SEPT. SEV. ET M. AVR. ANT. CCII / I. O. DOLICHENO - SAVARIA MCMXCI" kétoldalas bronz MÉE emlékérem (29mm) T:AU Adamo SH11
31892.

Lesenyei Márta (1930-) 1991. "L. SEPT. SEV. ET M. AVR. ANT. CCII / I. O. DOLICHENO - SAVARIA MCMXCI" kétoldalas bronz MÉE emlékérem (29mm) T:AU
Adamo SH11

Rufpreis:
2 000 HUF

Lessenyei Márta (1930-) 1992. "IMP CONSTANTINVS MAX AVG / GENIO AVGVSTI - SAVARIA MCMXCII" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (29mm) T:AU patina
31893.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lessenyei Márta (1930-) 1992. "L AELIVS CAESAR / PANNONIA SAVARIA MCMXCII" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (29mm) T:AU patina
31894.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) 1979. "Állami csúszópénz / Respublica Szentendre" bronz gúnyérem (42x35mm) T:AU
31895.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) 1979. "Szentendre 1979" kecskét ábrázoló, kétoldalas, öntött bronz emlékérem (30mm) + 2009. "20 éves a Magyar Köztársaság / 1956 - 1989 - 2009 Október 23." kétoldalas Al emlékérem (25mm) T:XF, patina, kis ph.
31896.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) DN "A Kulturális Minisztérium MSZMP Bizottságától a Nagy Októberi Forradalom emlékére" bronz plakett (87mm) T:AU
31897.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lóránfi Antal (1856-1927) 1885. "A Szabadelvű Párt Tisza Kálmán tíz évi miniszterelnöksége emlékéül" bronz emlékérem (70mm) T:XF HP 3395.
31898.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Madarassy Walter (1909-1994) 1930. "Virágos Budapest Virágos Magyarország Jutalomérme / Virágos út vezessen virágos Nagymagyarországba" ezüstözött bronz irredenta emlékérem (60mm) T:AU HP 3468.
31899.

Madarassy Walter (1909-1994) 1930. "Virágos Budapest Virágos Magyarország Jutalomérme / Virágos út vezessen virágos Nagymagyarországba" ezüstözött bronz irredenta emlékérem (60mm) T:AU
HP 3468.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Petőfi Sándor / A költő születésének 150 évfordulója emlékére" kétoldalas öntött bronz plakett (89mm) T:XF kis patina Hungary 1973. "Sándor Petőfi / 150th Anniversary of Birth" double-sided cast bronze plaque. Sign.: Walter Madarassy (89mm) C:XF small patina
31900.

Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Petőfi Sándor / A költő születésének 150 évfordulója emlékére" kétoldalas öntött bronz plakett (89mm) T:XF kis patina
Hungary 1973. "Sándor Petőfi / 150th Anniversary of Birth" double-sided cast bronze plaque. Sign.: Walter Madarassy (89mm) C:XF small patina

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Madarassy Walter (1909-1994) 1976. "II. Rákóczi Ferenc / 1676-1976" emlékérem előlapi verőtő, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (42,5mm)
31901.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF