Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3424012
31554
515
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1999. Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége "MABÉOSZ / Várpalota 99.X.8-10. II. Rang " kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem kapszulában, műanyag tokban (42,5mm) T:PP, kis patina, ragasztónyom a tokon
3434768
31555
515
Numismatik
2000. "Jézus Urunk Születésének 2000. Évfordulójára " aranyozott fém emlékérmek (3xklf) teljes sor, közös dísztokban (42,5mm), (dísztok: ~102x182mm) T:AU (eredetileg PP), folt, patina 3474987
31556
515
Numismatik
2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját " kétoldalas bronz naptárérem (42,5mm) T:AU patina
3423913
31557
515
Numismatik
2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját " kétoldalas bronz naptárérem műanyag tokban (42,5mm) T:AU Adamo BP50
3445957
31558
515
Numismatik
2000. "Naptárérem " fém emlékérem, kapszulában, dísztokban (42,5mm) T:PP
2838419
31559
515
Numismatik
3482251
31560
515
Numismatik
2000 k. "Budapest Főváros Közgyűlése Oktatási Bizottsága - Pro Educationis " kétoldalas, öntött bronz plakett (100mm) T:UNC
3369875
31561
515
Numismatik
2000 k. "Zsolnay Városszépítő Városvédő Emlékérem / Pécs Város Szépítéséért és Védelméért" bronz emlékérem (110mm) T:AU 3438427
31562
515
Numismatik
2001. "BÚÉK 2002 " kétoldalas, öntött bronz plakett, egyik oldalán oroszlán ábrázolással (24x35mm) T:AU
3300844
31563
515
Numismatik
2003. Három darabos közlekedési infrastruktúrával kapcsolatos ezüstözött fém emlékérem tétel közös, kissé sérült , dísztokban, benne: 2002. "Vegyépszer - M3 Autópálya", "Vegyépszer - Oszlári Tisza-híd", 2003. "Vegyépszer - Szent László-híd Szekszárd" (42,5mm) T:PP fo. 3457672
31564
515
Numismatik
2003 k. "Budapesti Corvinus Egyetem / SCIENTIA MEA ADIUTOR MEUS" ezüstpatinázott bronz emlékérem, kapszulában (42,5mm) T:UNC 3422807
31565
515
Numismatik
2004. Adyliget "Nemzedékek Biztonságáért " egyoldalas, áttört, aranyozott rátétes bronz emlékérem eredeti dísztokban (69mm) T:AU, patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF