https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 752

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1999. Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége "MABÉOSZ / Várpalota 99.X.8-10. II. Rang" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem kapszulában, műanyag tokban (42,5mm) T:PP, kis patina, ragasztónyom a tokon
1
31554.

1999. Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége "MABÉOSZ / Várpalota 99.X.8-10. II. Rang" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem kapszulában, műanyag tokban (42,5mm) T:PP, kis patina, ragasztónyom a tokon

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2000. "Jézus Urunk Születésének 2000. Évfordulójára" aranyozott fém emlékérmek (3xklf) teljes sor, közös dísztokban (42,5mm), (dísztok: ~102x182mm) T:AU (eredetileg PP), folt, patina
1
31555.

2000. "Jézus Urunk Születésének 2000. Évfordulójára" aranyozott fém emlékérmek (3xklf) teljes sor, közös dísztokban (42,5mm), (dísztok: ~102x182mm) T:AU (eredetileg PP), folt, patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" kétoldalas bronz naptárérem (42,5mm) T:AU patina
1
31556.

2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" kétoldalas bronz naptárérem (42,5mm) T:AU patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" kétoldalas bronz naptárérem műanyag tokban (42,5mm) T:AU Adamo BP50
1
31557.

2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" kétoldalas bronz naptárérem műanyag tokban (42,5mm) T:AU
Adamo BP50

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2000. "Naptárérem" fém emlékérem, kapszulában, dísztokban (42,5mm) T:PP
1
31558.

2000. "Naptárérem" fém emlékérem, kapszulában, dísztokban (42,5mm) T:PP

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2000. "Tierney Clark - Award / Award Winner" a 2000-ben alapított Tierney Clark-díj műanyagból készült pozitív öntőmintája (99mm) T:1-
1
31559.

2000. "Tierney Clark - Award / Award Winner" a 2000-ben alapított Tierney Clark-díj műanyagból készült pozitív öntőmintája (99mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2000 k. "Budapest Főváros Közgyűlése Oktatási Bizottsága - Pro Educationis" kétoldalas, öntött bronz plakett (100mm) T:UNC
1
31560.

2000 k. "Budapest Főváros Közgyűlése Oktatási Bizottsága - Pro Educationis" kétoldalas, öntött bronz plakett (100mm) T:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2000 k. "Zsolnay Városszépítő Városvédő Emlékérem / Pécs Város Szépítéséért és Védelméért" bronz emlékérem (110mm) T:AU
1
31561.

2000 k. "Zsolnay Városszépítő Városvédő Emlékérem / Pécs Város Szépítéséért és Védelméért" bronz emlékérem (110mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
2001. "BÚÉK 2002" kétoldalas, öntött bronz plakett, egyik oldalán oroszlán ábrázolással (24x35mm) T:AU
1
31562.

2001. "BÚÉK 2002" kétoldalas, öntött bronz plakett, egyik oldalán oroszlán ábrázolással (24x35mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2003. Három darabos közlekedési infrastruktúrával kapcsolatos ezüstözött fém emlékérem tétel közös, kissé sérült , dísztokban, benne: 2002. "Vegyépszer - M3 Autópálya", "Vegyépszer - Oszlári Tisza-híd", 2003. "Vegyépszer - Szent László-híd Szekszárd" (42,5mm) T:PP fo.
1
31563.

2003. Három darabos közlekedési infrastruktúrával kapcsolatos ezüstözött fém emlékérem tétel közös, kissé sérült , dísztokban, benne: 2002. "Vegyépszer - M3 Autópálya", "Vegyépszer - Oszlári Tisza-híd", 2003. "Vegyépszer - Szent László-híd Szekszárd" (42,5mm) T:PP fo.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
2003 k. "Budapesti Corvinus Egyetem / SCIENTIA MEA ADIUTOR MEUS" ezüstpatinázott bronz emlékérem, kapszulában (42,5mm) T:UNC
1
31564.

2003 k. "Budapesti Corvinus Egyetem / SCIENTIA MEA ADIUTOR MEUS" ezüstpatinázott bronz emlékérem, kapszulában (42,5mm) T:UNC

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
2004. Adyliget "Nemzedékek Biztonságáért" egyoldalas, áttört, aranyozott rátétes bronz emlékérem eredeti dísztokban (69mm) T:AU, patina
1
31565.

2004. Adyliget "Nemzedékek Biztonságáért" egyoldalas, áttört, aranyozott rátétes bronz emlékérem eredeti dísztokban (69mm) T:AU, patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse