Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 752

Horváth László (1951-) Nagy Lajos (1949-) 1990. "Batthyány Lajos A Magyar Nép Mártírja 1807-1849 - MÉE" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo BP33
31794.

Horváth László (1951-) Nagy Lajos (1949-) 1990. "Batthyány Lajos A Magyar Nép Mártírja 1807-1849 - MÉE" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Adamo BP33

Rufpreis:
3 000 HUF

Horváth Sándor (1956-) 2008. "Giacomo Puccini 1858-1924 - születése 150. évfordulójára" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (98mm) T:AU
31795.

Rufpreis:
8 000 HUF

Horváth Sándor (1956-) DN "Móricz Zsigmond" bronz emlékérem dísztokban (96mm) T:AU
31796.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szlávits László, Ifj. (1959-) DN "Aulich Lajos" egyoldalas bronz érem (39mm) T:AU
31797.

Rufpreis:
2 000 HUF

Imre Gábor (1890-1976) 1934. "Hírös város az Alföldön - Kecskemét / Hírös Hét 1934. VII. 21-29." kétoldalas bronz emlékérem (49mm) + Lapis András (1942-) DN "Szeged / Szeged Tourist" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU-VF
31798.

Rufpreis:
6 000 HUF

Iván István (1905-1968) 1960. "Az Eötvös Lóránd Tudományegyetem 325 éves Jubileuma" bronz emlékplakett eredeti dísztokban (55x40mm) T:1-,2 Hungary 1960. "325th Anniversary of the Eötvös Lóránd University - SCIENTIARUM UNIVERSITAS BUDAPESTINENSIS DE ROLANDO EÖTVÖS NOMINATA 1635" bronze commemorative plaque. Sign.: István Iván (55x40mm) C:AU,XF
31799.

Rufpreis:
2 000 HUF

Iván István (1905-1968) 1968 k. "Colonia Claudia Savaria XLIII" egyoldalas ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:AU
31800.

Rufpreis:
1 800 HUF

31801.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Kampfl József (1938-2020) 1990. "Albert Schweitzer 1875-1965 / 3. Zeneterápiás Konferencia 1990 március 31 Pécs" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (70mm) T:AU
31802.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. "Bessenyei György / MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo NH7
31803.

Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. "Bessenyei György / MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Adamo NH7

Rufpreis:
2 000 HUF

Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo NH7
31804.

Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo NH7

Rufpreis:
1 000 HUF

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna 1531-1981 / MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo SP1
31805.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna 1531-1981 / MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Adamo SP1

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF