Horváth László (1951-) Nagy Lajos (1949-) 1990. "Batthyány Lajos A Magyar Nép Mártírja 1807-1849 - MÉE" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo BP33
Imre Gábor (1890-1976) 1934. "Hírös város az Alföldön - Kecskemét / Hírös Hét 1934. VII. 21-29." kétoldalas bronz emlékérem (49mm) + Lapis András (1942-) DN "Szeged / Szeged Tourist" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU-VF
Iván István (1905-1968) 1960. "Az Eötvös Lóránd Tudományegyetem 325 éves Jubileuma" bronz emlékplakett eredeti dísztokban (55x40mm) T:1-,2 Hungary 1960. "325th Anniversary of the Eötvös Lóránd University - SCIENTIARUM UNIVERSITAS BUDAPESTINENSIS DE ROLANDO EÖTVÖS NOMINATA 1635" bronze commemorative plaque. Sign.: István Iván (55x40mm) C:AU,XF
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. "József nádor 50 éves nádori jubileum" Ag emlékérem. "JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846" (70,18g/53mm) T:XF ü., ph., patina Hungary 1846. "Election jubilee of Joseph Archduke" Ag commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (70,18g/53mm) C:XF ding, edge error, patina HP 284.