Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 752

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "Bessenyei György 1742-1811 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete XVII. Vándorgyűlése - Nyíregyháza" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31806.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo BP22
31807.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Adamo BP22

Rufpreis:
2 000 HUF

Képíró Zoltán (1944-1981) 1973. "Kaposvári Emlékérem 1873-1973" egyoldalas bronz emlékérem (65mm) T:AU,XF
31808.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Képíró Zoltán (1944-1981) 1973. "Kaposvári Emlékérem 1873-1973" egyoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (65mm) T:AU,XF
31809.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. "MÉE Keszthely - X. Vándorgyűlés-Goldmark Károly" bronz kétoldalas emlékérem (42,5mm) + Sebestyén Sándor (1949-2010) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium / ... Én is a növendékük voltam... - Kossuth Lajos - 1810-1816" bronz, kétoldalas emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31810.

Rufpreis:
2 000 HUF

Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "10 éves a MÉE Nagykanizsai Csoportja / Thúry György Kanizsa várkapitánya 1569-1571" kétoldalas bronz emlékérem, plombált kissé sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:UNC Adamo NK1
31811.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "10 éves a MÉE Nagykanizsai Csoportja / Thúry György Kanizsa várkapitánya 1569-1571" kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:UNC Adamo NK1
31812.

Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "10 éves a MÉE Nagykanizsai Csoportja / Thúry György Kanizsa várkapitánya 1569-1571" kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:UNC
Adamo NK1

Rufpreis:
2 000 HUF

Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "MÉE X. Vándorgyűlése - Keszthely / Goldmark Károly" jelzett Ag emlékérem (27,98g/0.640/42,5mm) T:AU patina Adamo KE19
31813.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kiss Ferenc (1890 - ?) ~1930. "Budapest Székesfőváros Tiszteletdíja - Szebb jövőt adjon Isten" egyoldalas, öntött bronz irredenta plakett, hátoldalán "Levente tábor Balatonboglár 1930" gravírozással, eredeti viseltes dísztokban (120mm) T:AU,XF patina R! / Hungary ~1930. "Budapest Székesfőváros Tiszteletdíja - Szebb jövőt adjon Isten" one-sided cast bronze irredent plaque with "Levente tábor Balatonboglár 1930" engraving on reverse. In worn display case (120mm) C:AU,XF patina Rare! HP.: 3140.
31814.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Kiss György (1943-) 1987. "XI. Országos Csokonai Diákszínjátszó Napok - Csurgó 1988" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (115mm) T:AU
31815.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Kiss György (1943-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása hazánkban" bronz kétoldalas emlékérem eredeti műanyag tokban (42mm) T:UNC
31816.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kiss György (1943-2016) 1991. "II. János Pál pápa látogatása Magyarországon - Esztergom / Budapest, Pécs, Szombathely, Esztergom, Debrecen, Máriapócs" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:XF, pici ph., patina
31817.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF