Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 229
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3433301
33959
515
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1970-1981. "Forradalmi Ifjúsági Napok " jelvény tétel (14db) T:AU,XF egyiken hiányzó tű
3316265
33960
515
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti, kopottas tokban T:AU NMK 712.
3316865
33961
515
Numismatik
3441342
33962
515
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem " aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU NMK 712.
3441443
33963
515
Numismatik
3368357
33964
515
900
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + ~1970. "Kiváló Dolgozó" zománcozott, aranyozott fém kitüntetés miniatűrrel. Ritkábban előforduló változat! + ~1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés + ~1970-1980. "Kiváló Munkáért" zománcozott, aranyozott fém miniszteri kitüntetés mellszalagon T:XF
3458438
33966
515
Numismatik
1970. "KISZ - Hűség a Néphez Hűség a Párthoz " műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, eredeti tokban, adományozói okirattal T:UNC 3481686
33967
515
Numismatik
1970 k. "Ikarus" 3db műgyantás fém jelvény T:AU
3423345
33968
515
Numismatik
1970 k. "Kiváló Újító" műgyantás bronz jelvény miniatűrrel eredeti, kissé sérült tokban T:AU patina
3477180
33969
515
Numismatik
1970 k. "Kiváló Úttörővezető " aranyozott, műgyantás kitüntetés mellszalagon miniatűrrel T:AU 3457816
33970
515
Numismatik
1970 k. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" aranyozott műgyantás kitüntető jelvény eredeti tokban T:UNC 3483292
33971
515
Numismatik
1970 k. "Szepsi Csombor Márton Gimnázium" zománcozott bronz iskolajelvény (18,5mm) T:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF