Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 229

1991. "Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott kitüntetés, hátlapi tű fémjel nélkül, szalagsávval, miniatűrrel, eredeti adományozói tokban T:UNC / Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Officer's Cross, Civil Grade" enamelled, gilt decoration, pin without hallmark, with service ribbon and miniature in original case C:UNC NMK 739.
33996.

1991. "Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott kitüntetés, hátlapi tű fémjel nélkül, szalagsávval, miniatűrrel, eredeti adományozói tokban T:UNC / Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Officer's Cross, Civil Grade" enamelled, gilt decoration, pin without hallmark, with service ribbon and miniature in original case C:UNC
NMK 739.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

33997.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

2009. "1969-2009 MÉE" ezüstözött kitűző (20mm) T:AU
33998.

Rufpreis:
3 000 HUF

33999.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bulgária 1960 k. "Címeres oroszlán" műgyantás bronz jelvény (33mm) T:XF Bulgaria around 1960 "Coat of arms Lion" synthetic resined bronze badge (33mm) C:XF
34000.

Bulgária 1960 k. "Címeres oroszlán" műgyantás bronz jelvény (33mm) T:XF
Bulgaria around 1960 "Coat of arms Lion" synthetic resined bronze badge (33mm) C:XF

Rufpreis:
3 000 HUF

Bulgária ~1950. zománcozott dalos kitűző T:XF Bulgaria ~1950. enameled singing badge C:XF
34001.

Bulgária ~1950. zománcozott dalos kitűző T:XF
Bulgaria ~1950. enameled singing badge C:XF

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Bulgária ~1960. "Balkan Touriste" zománcozott bronz jelvény T:AU,XF Bulgaria ~1960. "Balkan Touriste" enamelled bronze badge C:AU,XF
34002.

Rufpreis:
1 000 HUF

34003.

Rufpreis:
1 200 HUF

DN "DSE" (Dorogi Sport Egyesület?) zománcozott bronz jelvény, "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ U. 6." gyártói jelzéssel a hátoldalán (10x12mm) T:AU, pici zománchiba
34004.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Kanada DN "Canada" zománcozott bronz jelvény T:XF,VF zománchiba Canada ND "Canada" enameled bronze badge C:XF,VF enamel error
34005.

Kanada DN "Canada" zománcozott bronz jelvény T:XF,VF zománchiba
Canada ND "Canada" enameled bronze badge C:XF,VF enamel error

Rufpreis:
1 400 HUF

Lengyelország 1931. "Za Ofiarna Prace 9. XII. 1931. (Az elkötelezett munkáért, 1931. december 9.)" bronz kitüntető jelvény csavaros hátlappal, a csavaron "ST. REISING WARSZAWA" gyártói jelzéssel (30mm) T:XF patina Poland 1931. "Za Ofiarna Prace 9. XII. 1931. (For dedicated work, December 9, 1931.)" bronze badge with screw back, with "ST. REISING WARSZAWA" manufacturer's mark on the screw (30mm) C:XF patina
34006.

Lengyelország 1931. "Za Ofiarna Prace 9. XII. 1931. (Az elkötelezett munkáért, 1931. december 9.)" bronz kitüntető jelvény csavaros hátlappal, a csavaron "ST. REISING WARSZAWA" gyártói jelzéssel (30mm) T:XF patina
Poland 1931. "Za Ofiarna Prace 9. XII. 1931. (For dedicated work, December 9, 1931.)" bronze badge with screw back, with "ST. REISING WARSZAWA" manufacturer's mark on the screw (30mm) C:XF patina

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Lengyelország DN "Service Warszawa" műgyantás fém jelvény (30mm) T:AU Poland ND "Service Warszawa" synthetic resined metal badge (30mm) C:AU
34007.

Lengyelország DN "Service Warszawa" műgyantás fém jelvény (30mm) T:AU
Poland ND "Service Warszawa" synthetic resined metal badge (30mm) C:AU

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF