https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 229

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1972 "Bányász Szolgálati Érdemérem" arany, ezüst és bronz fokozata bronz kitüntetés mellszalagon (3xklf) az arany és az ezüst fokozat műgyantás, a bronz fokozat zománcozott T:AU Mindegyik adományozó okirattal.
1
33972.

1972 "Bányász Szolgálati Érdemérem" arany, ezüst és bronz fokozata bronz kitüntetés mellszalagon (3xklf) az arany és az ezüst fokozat műgyantás, a bronz fokozat zománcozott T:AU Mindegyik adományozó okirattal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1974. "A Szocialista Kultúráért" zománcozott kitüntető jelvény, eredeti tokban T:AU
1
33973.

1974. "A Szocialista Kultúráért" zománcozott kitüntető jelvény, eredeti tokban T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem 1974" bronz kitüntetés mellszalagon, nem saját tokban (34mm) T:AU NMK 714
1
33974.

1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem 1974" bronz kitüntetés mellszalagon, nem saját tokban (34mm) T:AU NMK 714

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1975. "Petőfi 1848" ezüstpatinázott Br jelvény (2x) T:1,1-
1
33975.

1975. "Petőfi 1848" ezüstpatinázott Br jelvény (2x) T:1,1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1975 k. "A békemozgalomban végzett kiváló munkáért - Országos Béketanács Elnöksége" aranyozott műgyantás jelvény szinterezett fém és plexi plakettbe ágyazva (120x120mm) T:AU
1
33976.

1975 k. "A békemozgalomban végzett kiváló munkáért - Országos Béketanács Elnöksége" aranyozott műgyantás jelvény szinterezett fém és plexi plakettbe ágyazva (120x120mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1976. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendjének IV. fokozata" a kitüntetés aranyozott, zománcozott tombak frakklánc miniatűrje (19mm) T:AU kis zománchiba Hungary 1976. "Flag Order of the Hungarian People's Republic, 4th Grade" gold-plated, enamelled tombac miniature tail-coat accessorie (19mm) C:AU small enamel error
1
33977.

1976. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendjének IV. fokozata" a kitüntetés aranyozott, zománcozott tombak frakklánc miniatűrje (19mm) T:AU kis zománchiba Hungary 1976. "Flag Order of the Hungarian People's Republic, 4th Grade" gold-plated, enamelled tombac miniature tail-coat accessorie (19mm) C:AU small enamel error

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1976. "Önzetlen Társadalmi Munkáért - MUSz" zománcozott jelvény fém plaketten, eredeti tokban (52x70mm) T:XF (PP)
1
33978.

1976. "Önzetlen Társadalmi Munkáért - MUSz" zománcozott jelvény fém plaketten, eredeti tokban (52x70mm) T:XF (PP)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1977. "A Munka Érdemrend bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban, adományozói okirattal és igazolvánnyal T:UNC NMK 601
1
33979.

1977. "A Munka Érdemrend bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban, adományozói okirattal és igazolvánnyal T:UNC
NMK 601

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1978. "Fuvaroztatók Nyári Egyeteme - 1978 VII. 10-15." bronz, zománcozott jelvény (44x27mm) + DN "MÁVAG C 136" zománcozott fém jelvény, zománchiba (44x50mm) T:AU-VF
1
33980.

1978. "Fuvaroztatók Nyári Egyeteme - 1978 VII. 10-15." bronz, zománcozott jelvény (44x27mm) + DN "MÁVAG C 136" zománcozott fém jelvény, zománchiba (44x50mm) T:AU-VF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1979. "Békehangverseny - Budapest" műgyantás, aranyozott fém jelvény + DN "VOLÁN - M.M.K. Vegyeskar - Zalaegerszeg" műgyantás, aranyozott fém jelvény T:VF
1
33981.

1979. "Békehangverseny - Budapest" műgyantás, aranyozott fém jelvény + DN "VOLÁN - M.M.K. Vegyeskar - Zalaegerszeg" műgyantás, aranyozott fém jelvény T:VF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1980 k. "Gyermekekért Érdemérem" műgyantás fém Úttörő kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel T:XF
1
33982.

1980 k. "Gyermekekért Érdemérem" műgyantás fém Úttörő kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel T:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
12
 
1980 k. "Kiváló Úttörővezető" aranyozott, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel T:AU,XF kopott aranyozás
1
33983.

1980 k. "Kiváló Úttörővezető" aranyozott, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel T:AU,XF kopott aranyozás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse