Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 229
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3238262
33851
515
11000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1900. "Budapesti Kereskedő Szolgák Beteg- és Aggsegélyező Egylete" részben zománcozott bronz gomblyukjelvény (36x29mm) T:AU / Hungary ~1900. "Budapesti Kereskedő Szolgák Beteg- és Aggsegélyező Egylete" partially enamelled bronze buttonhole badge (36x29mm) C:AU
3433491
33852
515
Numismatik
Vegyes 1900 k. "Magyarországi Munkások Rokkant- És Nyugdíj-Egylete 1893 " zománcozott, ezüstözött gomblyukjelvény hiányzó kapoccsal (34x26mm) + 1957. "Bányász Szolgálati Érdemérem " ezüst és bronz fokozata, az ezüst fokozatú kitüntetés mellszalagon bányász jelvénnyel, a bronz mellszalag nélkül + 1960. "Árvízvédelemért " bronz kitüntető jelvény mellszalagon T:XF,VF
3481107
33853
515
Numismatik
1903. "Istennel, hazáért és szabadságért - 1903. október 11-én" fém jelvény bakelit(?) rátéttel, II. Rákóczi Ferenc portréjával T:AU 3476804
33854
515
Numismatik
1908-1946. "A KATH. HÁZIASSZONYOK ORSZ. SZÖV. SZT. ZITA KÖRÉTŐL - HŰSÉG ÉS SZORGALOM JUTALMÁUL " egyoldalas bronz jutalomérem, mellszalag és fül nélkül (31mm) T:XF patina 3320969
33855
515
Numismatik
1918. "Károlyi Mihály 1918. okt. 31. - nov. 16." Zn kitűző. Szign.: Zsákodi Csiszér János (1883-1953) (24x33mm) T:XF kis oxidáció Hungary 1918. "Károlyi Mihály 31. okt. - 16. nov. 1918" Zn commemorative medal. Sign.: János Zsákodi Csiszér (24x33mm) C:XF small oxidation
3481100
33856
515
Numismatik
1920-1930 k. "Medve utcai Polgári Fiúiskola" zománcozott iskolai sapkajelvény (37x47mm) T:AU
3033951
33857
515
Numismatik
1920. "A Szociális Missziótársulat Asszonyszövetsége" zománcozott bronz jelvény "MORZSÁNYI J BUDAPEST ESKÜ UT 5" gyártói jelzéssel (22x22mm) T:XF
3439350
33858
515
Numismatik
1926. "Nemzeti Cserkésznagytábor " bronz lemezjelvény. Szign.: Sződy Szilárd (1878-1939) (28,5mm) T:AU,XF 3479334
33859
515
Numismatik
1928-1944. "Erdélyi Helikon" szépirodalmi folyóirat zománcozott bronz gomblyukjelvénye (14x21mm) T:AU
3132266
33860
515
Numismatik
1928. "Ipari Balesetek és Foglalkozási Betegségek V. Nemzetközi Nagygyűlése" egyoldalas, ezüstözött fém jelvény, hátoldalán "ARKANZAS BUDAPEST" gyártói jelzéssel. Szign.: Reményi József (1887-1977) (28mm) T:AU patina 3317221
33861
515
600
Numismatik
1930-1940. "A Szoc. Missziótársulat Ifjúsága " zománcozott bronz jelvény (18x20mm) T:XF zománchiba
3483792
33862
515
Numismatik
1930. "A Felvidékért" festett bronz kitűző (~23x20mm) T:AU,XF kissé kopott festés Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF