Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 229

1960-1980 k. 15xklf "Törzsgárda" jelvényből álló tétel, közte zománcozott darabok, benne: CSLV, DIGÉP, DIMÁVAG, LKM (Lenin Kohászati Művek), ÉPFU T:vegyes
33935.

Rufpreis:
3 000 HUF

1960-1980 k. 15xklf "Törzsgárda" jelvényből álló tétel, közte zománcozott darabok, benne: Lenin Kohászati Művek (LKM), 3. sz. Volán Miskolc, KOMÉP, MKV, Földgép T:vegyes egyiken tűhiány
33936.

Rufpreis:
3 000 HUF

1960-1980 k. 15xklf "Törzsgárda" jelvényből álló tétel, közte zománcozott darabok, benne: Lenin Kohászati Művek (LKM), D4D, Állami Építőipari Vállalat, Borsod Megyei Mélyépítő Vállalat, Földgép, Szerencsi Csokoládégyár, ÉPFÜ, Tisza, BNL, Miskolci Fodrász KTSZ T:vegyes
33937.

Rufpreis:
3 000 HUF

1960-1980 k. 15xklf "Törzsgárda" jelvényből álló tétel, közte zománcozott darabok, benne: Mályi Tgy., D4D, ÉPFÜ, NSZG (Nehézszerszámgépgyár), orvosi törzsgárda, Miskolci Sütóipari Vállalat T:vegyes
33938.

Rufpreis:
3 000 HUF

1960-1986 Négy darabos, vízgazdálkodással kapcsolatos tétel, benne: "A Vízgazdálkodás Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel, eredeti tokban; 1960. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm); "Vízügyi Törzsgárda - 20 éves" műgyantás jelvény és kitűző (2xklf); "100 éves a Magyar Vízrajzi Szolgálat / Vízrajzi Szolgálatért" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
33939.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

1960. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm) T:AU
33940.

Rufpreis:
2 000 HUF

1960. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm) T:XF
33941.

Rufpreis:
1 800 HUF

1960. "Keszthelyi Helikon" bronz jelvény + DN "Anna bál" Al jelvény T:AU
33942.

Rufpreis:
2 000 HUF

1960. "KPDSZ - 56 év - II. Kongresszus" zománcozott bronz jelvény T:XF
33943.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1960. "Tanácsi Ipar Miskolc - Törzsgárda" zománcozott bronz jelvény (24x21mm) T:AU,XF hátoldalon patina
33944.

Rufpreis:
1 200 HUF

1960. "Tanácsi Ipar Miskolc - Törzsgárda" zománcozott bronz jelvény (3xklf) fehér, kék és vörös zománc (24x21mm) T:AU,XF
33945.

Rufpreis:
3 000 HUF

1960 k. "Kiváló Úttörővezető" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon miniatűrrel T:AU patina
33946.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF