Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 229

1980 k. "Úttörővezető Érdemérem" műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel T:XF
33984.

Rufpreis:
2 000 HUF

1980 k. "Úttörővezető Érdemérem" műgyantás fém kitüntetés mellszalagon miniatűrrel T:AU
33985.

Rufpreis:
2 000 HUF

1981. "100 éves a Vöröskereszt" műgyantás bronz kitüntetés, mellszalagon, eredeti díszdobozban T:AU
33986.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1983. "Honvédelmi Érdemérem 15 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, nem eredeti tokban + DN(~1960) "A kisipari szövetkezet kiváló dolgozója" fém kitüntetés eredeti tokban, miniatűr nélkül + DN(~1960-1970) "Kiváló Dolgozó" (3x) zománcozott/műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel eredeti tokban, ebből 1x a hozzá tartozó viselésre jogosító, névre szóló, kitöltött igazolvánnyal T:AU-VF
33987.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1983. "Honvédelmi Érdemérem 20 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, tokban + DN(~1960-1970) "Kiváló Dolgozó" (3x) zománcozott/műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel eredeti tokban, ebből 1x a hozzá tartozó viselésre jogosító, névre szóló, kitöltött igazolvánnyal T:AU-VF
33988.

Rufpreis:
2 400 HUF

1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés miniatűrrel, mellszalag és szalagsáv nélkül, eredeti, ragadós dísztokban T:AU Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with miniature, without ribbon and miniature ribbon, in original worn case C:AU NMK 720
33989.

1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés miniatűrrel, mellszalag és szalagsáv nélkül, eredeti, ragadós dísztokban T:AU
Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with miniature, without ribbon and miniature ribbon, in original worn case C:AU
NMK 720

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1984. "Gabonaipar" babérkoszorús aranyfokozatú törzsgárda jelvény igazolványon + 3db klf fokozat (bronz, ezüst, arany) T:AU
33990.

Rufpreis:
2 000 HUF

1985. "150 éves a magyar hajóépítés" bronz jelvény (44x31mm) T:XF
33991.

Rufpreis:
1 000 HUF

33992.

Rufpreis:
3 000 HUF

1986. "30 éves a Pamutfonóipari Vállalat miskolci gyára" műgyantás fém jelvény eredeti selyempapírba csomagolva (10db) T:UNC
33993.

Rufpreis:
2 000 HUF

1989. "A Magyar Köztársaság Csillagrendje" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalag és szalagsáv nélkül, eredeti ragadós tokban, igazolvánnyal T:UNC
33994.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1989. "Szakszervezetek Országos Tanácsa, Szakszervezeti Munkáért arany fokozata" kitüntető jelvény aranyozott bronz kitüntetés, szalagsávon miniatűrrel, sérült dísztokban + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15 és 25 év után műgyantás bronz kitüntetések mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban (3xklf) T:AU-VF, hibás tokok
33995.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF