Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 229

1930 k. "OMDSZ (Országos Magyar Dalos Szövetség) - Az Érdem Jutalmául - XL" 40. évfordulós zománcozott, aranyozott bronz díszjelvény, hátoldalán "Paulik K. Budapest" gyártói jelzéssel (50x31mm) T:AU
34056.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1930 k. "OMDSZ (Országos Magyar Dalos Szövetség) - Az Érdem Jutalmául - XXX" 30. évfordulós zománcozott, ezüstözött bronz díszjelvény, hátoldalán "Paulik K. Budapest" gyártói jelzéssel (50x31mm) T:AU
34057.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

DN (1960-1970 k) "30 év a Magyar Zenekultúra Szolgálatában" zománcozott bronz jelvény (29mm) T:AU, patina
34058.

Rufpreis:
2 000 HUF

1960-1970 k. "Kiváló Dolgozó" zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel eredeti tokban + a hozzá tartozó viselésre jogosító, névre szóló, kitöltött igazolvány T:AU
34059.

Rufpreis:
1 800 HUF

1960-1970 k. "Kiváló Fémgyűjtő" zománcozott fém jelvény, hátoldalán "1062" sorszámmal, tokban T:AU
34060.

Rufpreis:
12 000 HUF

1960 k. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény, miniatűrrel műanyag tokban + 1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, tokban (2xklf,3db), az egyik viselési igazolvánnyal T:AU
34061.

Rufpreis:
2 000 HUF

1970-1980 k. "Kiváló Dolgozó" (3xklf) aranyozott bronz kitüntetés, nem hozzá való rátéttel, műanyag tokban + zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel műanyag tokban + műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel műanyag tokban T:AU-VF, aranyozás kopás
34062.

Rufpreis:
1 800 HUF

1970-1980 k. "Szocialista Brigád" műgyantás fém kitűző (3xklf,5db) + miniatűr jelvény + DN "15" aranyozott, műgyantás bronz úttörő jelvény (4x) + DN "lesnina" műgyantás fém jelvény + DN "JRD Dubnik" műgyantás fém jelvény T:AU-F
34063.

Rufpreis:
2 400 HUF

1970-1980 k. "Szocialista Brigád - A vállalat kiváló brigádja" aranyozott, zománcozott bronz jelvény miniatűrrel, dísztokban + DN(1970-1980 k) "Szocialista Brigád - A vállalat kiváló ifjúsági brigádja" aranyozott, zománcozott bronz jelvény miniatűrrel, sérült dísztokban + DN(1970 k) "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, tokban T:AU,XF
34064.

Rufpreis:
1 800 HUF

1970 k. "79. Építőtábor - Kiváló Brigád" műgyantás bronz lemezjelvény (36,5mm) + "KISZ ét 79" műgyantás bronz lemezjelvény (40mm) T:VF, műgyanta lekopott
34065.

Rufpreis:
2 000 HUF

1970 k. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" műgyantás aranyozott jelvény + 1985. "A Munka Érdemrend bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF
34066.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

DN (1970 k) "Magyar Néphadsereg - Ifjú Gárda Katonai Szakalegység" műgyantás fém lemezjelvény + DN "25 éves munkáért - Országos Szakipari Vállalat" kétoldalas fém emlékérem + 1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, műanyag tokban (2xklf,6db, ebből 4x tokban, miniatűrrel) + DN "Szocialista Brigád - A Vállalat Kiváló Brigádja" kitüntető jelvény miniatűrrel + DN(~1975-1980) "Szocialista Brigád" (2xklf: aranyozott + ezüstözött) kitüntető jelvények miniatűrrel T:AU-VF
34067.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF