Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 229

Vegyes 4db-os jelvény, katonai gomb tétel, közte ~1970-1980. Műgyantás aranyozott fém bányász jelvény (12mm) T:AU-VF
34032.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes 4db-os szocialista kitüntetés sor összefűzve, közte 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon + 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem, arany és ezüst fokozat" zománcozott, ezüstözött és aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1974. "Tűzbiztonsági Érem" arany fokozat, műgyantás aranyozott kitüntetés mellszalagon (39x36mm) T:AU,XF
34033.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vegyes 6db klf jelvény, közte "Hranice 1933" bronz cserkész jelvény, tű letört + "E" zománcozott bronz jelvény T:XF-VF
34034.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vegyes 8db-os vegyes szocialista jelvény, kitüntetés tétel, közte "KISZ 10" műgyantás fém jelvény tokban T:XF
34035.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Vegyes 8db-os vegyes szocialista jelvény tétel, benne 1957. "KISZ - Ifjúság a szocializmusért" műgyantás fém kitűző + ~1970-1980. "Szocialista Brigád" műgyantás fém kitűző (6x) + DN "Önkéntes Tűzoltó" fém kitűző T:XF-VF, zománchiba
34036.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

20db-os, főleg magyar jelvényből álló tétel T:vegyes, közte sérült
34037.

Rufpreis:
2 000 HUF

34038.

Rufpreis:
2 000 HUF

34db-os, főleg "Véradásért" jelvény tétel T:vegyes
34039.

Rufpreis:
1 800 HUF

3db-os, állattematikájú zománcozott jelvénytétel, közte "Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Agarászegylet" "Morzsányi J." gyártói jelzéssel T:VF,F zománchibák, sérülés
34040.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

45db-os vegyes űrrepüléssel kapcsolatos zománcozott, festett, műgyantás jelvénytétel T:vegyes
34041.

Rufpreis:
2 000 HUF
13

46db-os vegyes űrrepüléssel kapcsolatos zománcozott, festett jelvénytétel T:vegyes
34042.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

5db-os vegyes magyar jelvény tétel, közte "Kiváló Vasutas", "Magyar Államvasutak Szolgálatáért 30 év" T:2
34043.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF