Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 229
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3394097
34032
515
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Vegyes 4db-os jelvény, katonai gomb tétel, közte ~1970-1980. Műgyantás aranyozott fém bányász jelvény (12mm) T:AU-VF
3391601
34033
515
Numismatik
Vegyes 4db-os szocialista kitüntetés sor összefűzve, közte 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon + 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem, arany és ezüst fokozat" zománcozott, ezüstözött és aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1974. "Tűzbiztonsági Érem" arany fokozat, műgyantás aranyozott kitüntetés mellszalagon (39x36mm) T:AU,XF
3083056
34034
515
Numismatik
Vegyes 6db klf jelvény, közte "Hranice 1933" bronz cserkész jelvény, tű letört + "E" zománcozott bronz jelvény T:XF-VF
3270661
34035
515
900
Numismatik
Vegyes 8db-os vegyes szocialista jelvény, kitüntetés tétel, közte "KISZ 10" műgyantás fém jelvény tokban T:XF
3368567
34036
515
900
Numismatik
Vegyes 8db-os vegyes szocialista jelvény tétel, benne 1957. "KISZ - Ifjúság a szocializmusért" műgyantás fém kitűző + ~1970-1980. "Szocialista Brigád " műgyantás fém kitűző (6x) + DN "Önkéntes Tűzoltó" fém kitűző T:XF-VF, zománchiba
3457668
34037
515
Numismatik
20db-os, főleg magyar jelvényből álló tétel T:vegyes, közte sérült
3457671
34038
515
Numismatik
3433307
34039
515
Numismatik
34db-os, főleg "Véradásért" jelvény tétel T:vegyes
3476205
34040
515
Numismatik
3db-os, állattematikájú zománcozott jelvénytétel, közte "Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Agarászegylet" "Morzsányi J." gyártói jelzéssel T:VF,F zománchibák, sérülés 3480788
34041
515
Numismatik
45db-os vegyes űrrepüléssel kapcsolatos zománcozott, festett, műgyantás jelvénytétel T:vegyes 3480781
34042
515
Numismatik
46db-os vegyes űrrepüléssel kapcsolatos zománcozott, festett jelvénytétel T:vegyes 1840739
34043
515
Numismatik
5db-os vegyes magyar jelvény tétel, közte "Kiváló Vasutas", "Magyar Államvasutak Szolgálatáért 30 év" T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF