Drucksachen

Zahl der Lose: 355

ca 1930-1931 A Pesti Napló képes magazin egy kötetnyi bekötött számai, korabeli félvászon kötésben, nagyon izgalmas képanyaggal
18577.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1930-1940 Sopron - Hungaria, fekete-fehér képekkel illusztrált, többnyelvű idegenforgalmi prospektus. Sopron, Röttig-Romwalter-ny., 6 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval.
18578.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

18579.

Rufpreis:
1 600 HUF

18580.

Rufpreis:
2 000 HUF

1931 A Magyarország Rádiója. Sárga hetiműsor. Az európai és északafrikai rádióállomások hullámtáblázata (1931 február). Kissé viseltes, foltos, 4 p.
18581.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1931 Mo. Szövetkezetek Szövetsége továbbképző tanfolyam, tananyaga 8 p
18582.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1931 A Motoros. A Magyar Motorosok Érdekeit Szolgáló Független Képes Szaklap. 1931. feb. 25. III. évf. 2. sz. Bp., 1931, Motoros Lapkiadó Vállalat, (Egyesült-ny.), 20 p.+1 t. Gazdag és izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Érdekes korabeli hírekkel, és írásokkal. Kiadói papírkötésben, a füzet elvált a borítótól, a borító szakadt.
18583.

Rufpreis:
4 000 HUF

1931 A Motoros. A Magyar Motorosok Érdekeit Szolgáló Független Képes Szaklap. 1931. március. 25. III. évf. 3. sz. Bp., 1931, Motoros Lapkiadó Vállalat, (Egyesült-ny.), 20 p.+1 t. Gazdag és izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Érdekes korabeli hírekkel, és írásokkal. Kiadói papírkötésben, a füzet elvált a borítótól, a borító kettészakadt, az utolsó 3 lap sérült, és az egyik lap felső sarkán hiánnyal.
18584.

Rufpreis:
2 000 HUF

1931 A Motoros. A Magyar Motorosok Érdekeit Szolgáló Független Képes Szaklap. 1931. április. 25. III. évf. 5. sz. Bp., 1931, Motoros Lapkiadó Vállalat, (Egyesült-ny.), 20 p.+1 t. Gazdag és izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Érdekes korabeli hírekkel, és írásokkal. Kiadói papírkötésben.
18585.

Rufpreis:
4 000 HUF

1931 Írók és írások irodalmi értesítő I. évf. 1. száma (induló szám), 1931. június, a címlapon Herczeg Ferenc írásával, tűzött papírkötés, kissé foltos, 16 p.
18586.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1931 Hajmáskér, Hősök szobra (I. világháborús emlékmű) avatása, nyomat paszpartuban, kissé sérült, látható: 15x21,5 cm
18587.

Rufpreis:
4 000 HUF

18588.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF