Drucksachen

Zahl der Lose: 355

18514.

Rufpreis:
3 000 HUF

1908 Körösfői-Kriesch Aladár festőművész kiállítási meghívója
18515.

Rufpreis:
2 000 HUF

1908. máj. 30. Bécs, Jegy ünnepi eőadásra a Cs. és Kir. Operaházba egy bizonyos Bartha őrnagy részére. A jegy előírta a tiszti sapka és az egyenruha viselését.
18516.

1908. máj. 30. Bécs,
Jegy ünnepi eőadásra a Cs. és Kir. Operaházba egy bizonyos Bartha őrnagy részére. A jegy előírta a tiszti sapka és az egyenruha viselését.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1908 Mramorák (Homokos, Vajdaság), meghívó a Mramoráki Műkedvelők által a Délvidéki Tüdőbeteg-Sanatorium-Egyesület javára rendezett műkedvelői estélyre, magyar és német nyelvű, hajtva, kissé viseltes, foltos, 25x19 cm
18517.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1909-1913 A Zászlónk c. ifjúsági folyóirat 5 db száma, kiadja a Regnum Marianum, a címlapokon Márton Lajos és Horn Antal illusztrációival, változó állapotban (sérült, foltos)
18518.

Rufpreis:
2 000 HUF

1910 Esterházy Margit hercegné arcképes halotti értesítője
18519.

Rufpreis:
2 000 HUF

ca 1910 Little Puck c. képes magazin teljes évfolyama VIII. évf. bekötve. 288p. Aranyozott félvászon kötésben
18520.

Rufpreis:
1 400 HUF

18521.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

cca 1910-1940 Ricordo di Milano, kihajtható leporello, 32 fekete-fehér képpel.
18522.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1910-1940 Vegyes különféle iskolai füzet, 18 db, változó állapotban, közte szakadt, sérült is.
18523.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1910-1950 Vegyes folyóirat tétel: Élet, Képes Új Szó, Diáklányok, Magyar Nő, Asszonyok, összesen 7 db, változó állapotban, sérülésekkel
18524.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910-1960 Vegyes szentkép tétel, 49 db.
18525.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF