Drucksachen

Zahl der Lose: 355

1911 A Szent Olvasó tizenőt titka, litho képek sérült papír tokban, 3-as titok hiányzik, 12,5×7 cm
18526.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

1912 Olympische Spiele in Stockholm német nyelvű programfüzet, viseltes állapotban, 33p
18527.

Rufpreis:
1 800 HUF

1912 Bp., Dr. Borovszky Samu (1860-1912) történész, helytörténész, az MTA levelező tagja, a Magyar Történelmi Társulat titkára, a ,,Századok" és a ,,Magyarország vármegyéi és városai" főszerkesztőjének 2 db (különböző szöveggel ellátott) halotti értesítője, kisebb lapszéli sérülésekkel, 23,5x29,5 cm
18528.

Rufpreis:
4 000 HUF

1912-1913 Teozófia, a Magyar Teozófiai Társulat lapja 3 db száma: I. évf. 10. sz., II. évf. 2. és 7. sz. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, kisebb sérülésekkel.
18529.

Rufpreis:
3 000 HUF

18530.

Rufpreis:
5 000 HUF

1913 Bp., bistei Gönczy Imre (1862-1913) cs. és kir. vezérőrnagy, a III. oszt. Vaskorona-rend lovagja, a m. kir. honvédelmi minisztérium XI. csoportja főnökének halotti értesítője, lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm
18531.

Rufpreis:
3 000 HUF

18532.

Rufpreis:
2 400 HUF

18533.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1915 Pesti Hírlap. XXXVII. évf. 32-59. szám. 1915. február 1. - 28. Háborús számok. Gazdag korabeli reklámanyaggal. Érdekes írásokkal, az I. világháború híreivel. Átkötött félvászon-kötésben.
18536.

Rufpreis:
3 000 HUF

18537.

Rufpreis:
3 000 HUF

1916 Az Érdekes Újság: Jövő Kertje c. gyermek szépségverseny elismerő oklevele hajtva 30x43 cm
18538.

Rufpreis:
2 000 HUF

1917-1917 A Milliós könyve sorozat 8 db száma, vegyes, megviselt állapotban
18539.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF