Drucksachen

Zahl der Lose: 355

18552.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1924 Szabályrendelet a városi szegényápoldáról 17p. Néhány lapon kisebb sérüléssel
18553.

Rufpreis:
3 000 HUF

1924 Gyermeknaptár az 1924. évre. XXVI. évfolyam. Szerk.: Fodor Árpád. Vezényi Elemér rajzaival. Bp., Országos Állatvédő Egyesület, 64 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval.
18554.

Rufpreis:
2 000 HUF

18555.

1924 Magyar Írás. Az új művészet folyóirata. Szerkeszti és kiadja: Raith Tivadar. IV. évf. Teljes évfolyam 1-4. szám. Bp., 1924. (Európa ny.) Ritka!
A Magyar Írás - Az új művészet folyóirata a 20. század eleji magyar művészeti és irodalmi modernizmus egyik kevésbé ismert, de jelentős orgánuma volt. Raith Tivadar szerkesztésében és kiadásában jelent meg, célja pedig az volt, hogy fórumot teremtsen az új, progresszív irányzatok avantgárd, modern líra, új képzőművészeti törekvések bemutatására.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

18556.

Rufpreis:
2 400 HUF

1925 Bp., báró Ullmann Adolf (1857-1925) közgazdász, a Főrendiház tagja, a Ferenc József-rend nagykeresztese halotti értesítője, báró Wimmersperg Frigyes kereskedelemügyi államtitkár részére címezve, 23x30 cm
18557.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1926-1937 Vegyes napilap gyűjtemény, benne Uj Lap, Nemzeti Ujság, 8 Órai Ujság, Magyarság, Leipziger Tageszeitung, Budapesti Hírlap, Pester Lloyd, Magyar Hétfő, Függetlenség, Közgazdasági és Közlekedési Tudosító, Nemzeti Sport, Sporthírlap, Magyar Kereskedelem és Pénzügy, Hétfői Napló, Tudósító, Reggeli Ujság. Az első lap sérült, hiányos, a második lap sérült, további egy lap sérült, kijár, benne hiányos számokkal is, sérült gerincű félvászon-kötésben, 47x32x4 cm
18558.

Rufpreis:
4 000 HUF

Részvénykönyv. A részvények névértlke és összevonása, szelvények. Bp., 1927. TÉBE. 44p. Félvászon kötésben
18559.

Rufpreis:
2 000 HUF

1928 Az Est Hármaskönyve, Az Est Pesti Napló Magyarország előfizetőinek, félvászon kötés, belül a gerincnél részben elvált, 1087p
18560.

Rufpreis:
2 400 HUF

18561.

Rufpreis:
1 800 HUF

1928 Esztergom évlapjai. (Annales Strigonienses). Az Esztergom-Vidéki Régészeti és Történelmi Társulat közlönye. IV. évf. 1. és 2. sz. ( Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, 64p.
18562.

Rufpreis:
1 600 HUF

1928 Esztergom török megvételéről szóló, Frankfurtban 1543-ban megjelent eredeti röpirat reprintje
18563.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF