https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 355

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1928 Plauen (Németország), német nyelvű, képes idegenforgalmi ismertető, fekete-fehér képekkel, egy kihajtható térképpel, 112 p.+ 1 t. Kiadói papírkötés, sérült címlappal, 1929-es tulajdonosi bejegyzéssel (Dr. Láczer István).
1
18564.

1928 Plauen (Németország), német nyelvű, képes idegenforgalmi ismertető, fekete-fehér képekkel, egy kihajtható térképpel, 112 p.+ 1 t. Kiadói papírkötés, sérült címlappal, 1929-es tulajdonosi bejegyzéssel (Dr. Láczer István).

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1928 Az 50 éves Pesti Hirlap jubileumi albuma 1878-1928. Bp., 1928, Légrády, 1072 p. Szövegközi és egészoldalas képekkel, reklámokkal rendkívül gazdagon illusztrált. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadozott, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
1
18565.

1928 Az 50 éves Pesti Hirlap jubileumi albuma 1878-1928. Bp., 1928, Légrády, 1072 p. Szövegközi és egészoldalas képekkel, reklámokkal rendkívül gazdagon illusztrált. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadozott, kissé kopott, kissé foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1928 Bp., cserneki és tarkeői gróf Dessewffy Aurél (1846-1928) országbíró, belső titkos tanácsos, országgyűlési képviselő, főrendiházi elnök, az Aranygyapjas rend lovagja halotti értesítője, kisebb lapszéli sérülésekkel, 23,5x30 cm
1
18566.

1928 Bp., cserneki és tarkeői gróf Dessewffy Aurél (1846-1928) országbíró, belső titkos tanácsos, országgyűlési képviselő, főrendiházi elnök, az Aranygyapjas rend lovagja halotti értesítője, kisebb lapszéli sérülésekkel, 23,5x30 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
3
 
1928-1986 Vegyes zsebnaptárak, 13 db, közte Dr. Wander Gyógyszer- és Tápszergyár Rt. (1928-1933), Páduai Szent Antal Fiúárvaház 1947. évi naptára, stb. Változó állapotban.
1
18567.

1928-1986 Vegyes zsebnaptárak, 13 db, közte Dr. Wander Gyógyszer- és Tápszergyár Rt. (1928-1933), Páduai Szent Antal Fiúárvaház 1947. évi naptára, stb. Változó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1929 A Budapesti Nemzetközi Vásár kihajtható prospektus képekkel
1
18568.

1929 A Budapesti Nemzetközi Vásár kihajtható prospektus képekkel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1929 A Magyar Statisztikai Szemle VII. évfolyamának 12. száma
1
18569.

1929 A Magyar Statisztikai Szemle VII. évfolyamának 12. száma

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1929-1944 A Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület alapszabályai. Bp., 1929, Országos Központi Községi Nyomda Rt., 44 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. + Pesti Hazai Első Takarékpénztár Egyesület levélpapírok és boríték. + 1944 Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület pénzintézeti érdekeltségei. Bp., 1944, Franklin,58 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. + 1940 Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület 1939. évi zárszámadása,
1
18570.

1929-1944 A Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület alapszabályai. Bp., 1929, Országos Központi Községi Nyomda Rt., 44 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. + Pesti Hazai Első Takarékpénztár Egyesület levélpapírok és boríték. + 1944 Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület pénzintézeti érdekeltségei. Bp., 1944, Franklin,58 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. + 1940 Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület 1939. évi zárszámadása,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1930 Royal Botanic Gardens, Kew. Illustrated Guide. Angol nyelvű, képes útmutató füzet, kihajtható térképpel, 1 t.+ 64 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
18572.

1930 Royal Botanic Gardens, Kew. Illustrated Guide. Angol nyelvű, képes útmutató füzet, kihajtható térképpel, 1 t.+ 64 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1930 Gróf Apponyi Albert Poliklinika naptára, viseltes állapotban, kinyitva: 22x15,5 cm + 1947 Kaszap István heti előjegyzési naptár, 16,5x24,5 cm
1
18573.

1930 Gróf Apponyi Albert Poliklinika naptára, viseltes állapotban, kinyitva: 22x15,5 cm + 1947 Kaszap István heti előjegyzési naptár, 16,5x24,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
ca 1930 6 db hajós menükártya
1
18574.

ca 1930 6 db hajós menükártya

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
ca 1930 12 db iskolai füzet, képes illusztrált borítóval
1
18575.

ca 1930 12 db iskolai füzet, képes illusztrált borítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
ca 1930 3 db kotta Vogel Eric, Viday Brenner grafikáival
1
18576.

ca 1930 3 db kotta Vogel Eric, Viday Brenner grafikáival

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse