https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 355

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Tükör. Képes havi folyóirat. Felelős szerkesztő: Révay József. I. évfolyam, 2. szám. 1933. november. Budapest, 1933. Franklin-Társulat (ny.) [4] + 80 p. A Tükör képes folyóirat a Franklin-Társulat reprezentatív családi lapja, irodalmi, színházi és ismeretterjesztő tartalommal, szerkesztősége a ,,Tükör" folyóiratot a nagy múltú képes családi hetilap, a Vasárnapi Ujság modernizált változatának szánta. A képes folyóirat 1933 novemberétől 1942 decemberéig jelent meg. . Fűzve, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban.
1
18589.

Tükör. Képes havi folyóirat. Felelős szerkesztő: Révay József. I. évfolyam, 2. szám. 1933. november. Budapest, 1933. Franklin-Társulat (ny.) [4] + 80 p. A Tükör képes folyóirat a Franklin-Társulat reprezentatív családi lapja, irodalmi, színházi és ismeretterjesztő tartalommal, szerkesztősége a ,,Tükör" folyóiratot a nagy múltú képes családi hetilap, a Vasárnapi Ujság modernizált változatának szánta. A képes folyóirat 1933 novemberétől 1942 decemberéig jelent meg. . Fűzve, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1932-1933 Wirtschafts-Bericht der Geldinstituts-Zentrale (Pénzintézeti Központ) Budapest. VIII. Jahrgang (1932) No. 1-4. + IX. Jahrgang (1933) No. 1-4. [Egybekötve]. Bp., Pénzintézeti Központ (Athenaeum-ny.), 186+(2) p.; 162+(2) p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, egy kijáró címlappal, intézményi bélyegzőkkel.
1
18590.

1932-1933 Wirtschafts-Bericht der Geldinstituts-Zentrale (Pénzintézeti Központ) Budapest. VIII. Jahrgang (1932) No. 1-4. + IX. Jahrgang (1933) No. 1-4. [Egybekötve]. Bp., Pénzintézeti Központ (Athenaeum-ny.), 186+(2) p.; 162+(2) p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, egy kijáró címlappal, intézményi bélyegzőkkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1932 Metapsychikai Folyóirat. A "Magyar Metapsychikai Tudományos Társaság" hivatalos lapja I. évf. 1-2. sz. 1932 nov. - dec. Teljes évfolyam. Szerk: Toronyi János. Bp., 1932, Magyar Metapsychikai Tudományos Társaság,(Pallas-ny.), a borítója sérült, leszakadt, 31+1 p.
1
18591.

1932 Metapsychikai Folyóirat. A "Magyar Metapsychikai Tudományos Társaság" hivatalos lapja I. évf. 1-2. sz. 1932 nov. - dec. Teljes évfolyam. Szerk: Toronyi János. Bp., 1932, Magyar Metapsychikai Tudományos Társaság,(Pallas-ny.), a borítója sérült, leszakadt, 31+1 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1934 A budapesti II. ker. kir. egyetemi katholikus reálgimnázium értesítője az 1933-34. tanévről. Bp., 1934, Sárkány-ny., 85+[3] p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
1
18592.

1934 A budapesti II. ker. kir. egyetemi katholikus reálgimnázium értesítője az 1933-34. tanévről. Bp., 1934, Sárkány-ny., 85+[3] p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1934 A Nemzeti Lövészfront II. évfolyamának 8. száma Tettey Emil TF főiskolai tanárnak elküldve az által írt cikk miatt, hajtva, jó állapotban, 4p
1
18593.

1934 A Nemzeti Lövészfront II. évfolyamának 8. száma Tettey Emil TF főiskolai tanárnak elküldve az által írt cikk miatt, hajtva, jó állapotban, 4p

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1935 Magyar Államvasutak takarék és segélyszövetkezete kiadványai: alapszabályok, meghívó, kötvény, prospektus, stb, 6 db klf
1
18594.

cca 1935 Magyar Államvasutak takarék és segélyszövetkezete kiadványai: alapszabályok, meghívó, kötvény, prospektus, stb, 6 db klf

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1935 Meghívó Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulójára tartott ünnepségre szóló meghívó
1
18595.

1935 Meghívó Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulójára tartott ünnepségre szóló meghívó

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1935 Dimanches Hongrois, háromrészes, rajzos art deco kiadvány, szign.: Mallász-Dallos, Klösz nyomás, szép állapotban
1
18596.

cca 1935 Dimanches Hongrois, háromrészes, rajzos art deco kiadvány, szign.: Mallász-Dallos, Klösz nyomás, szép állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
ca 1935 Kb 35 db üdvözlőkártya klf alkalmakra.
1
18597.

ca 1935 Kb 35 db üdvözlőkártya klf alkalmakra.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1936 Veress Lajos államrendőrsági detektív halotti értesítője
1
18598.

1936 Veress Lajos államrendőrsági detektív halotti értesítője

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1936 Magyar Történelmi Pillanatképek, címlapon Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994) grafikája, hiányos (81db) beragasztott gyűjtőképpel, kiadja: Szent István Cikóriagyár, sérült
1
18599.

1936 Magyar Történelmi Pillanatképek, címlapon Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994) grafikája, hiányos (81db) beragasztott gyűjtőképpel, kiadja: Szent István Cikóriagyár, sérült

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1936-1939 Tükör. Képes havi folyóirat 12 db szórvány száma. Felelős szerkesztő: Révay József . Franklin-Társulat (ny.) A Tükör képes folyóirat a Franklin-Társulat reprezentatív családi lapja, irodalmi, színházi és ismeretterjesztő tartalommal, szerkesztősége a ,,Tükör" folyóiratot a nagy múltú képes családi hetilap, a Vasárnapi Ujság modernizált változatának szánta. A képes folyóirat 1933 novemberétől 1942 decemberéig jelent meg. . Fűzve, színes, illusztrált, kiadói borítóban.
1
18600.

1936-1939 Tükör. Képes havi folyóirat 12 db szórvány száma. Felelős szerkesztő: Révay József . Franklin-Társulat (ny.) A Tükör képes folyóirat a Franklin-Társulat reprezentatív családi lapja, irodalmi, színházi és ismeretterjesztő tartalommal, szerkesztősége a ,,Tükör" folyóiratot a nagy múltú képes családi hetilap, a Vasárnapi Ujság modernizált változatának szánta. A képes folyóirat 1933 novemberétől 1942 decemberéig jelent meg. . Fűzve, színes, illusztrált, kiadói borítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse