Drucksachen

Zahl der Lose: 355

1943 A Dohányjégkármegtérítési általános alap és a dohányjégkármegtérítést kiegészítő alap szabályzata. 16p.
18649.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lestyán Sándor: Az 50 éves Nemzeti Takarékpénztár 1893-1943. Bp., 1943. Pesti Magyar Kereskedelmi Bank Leányintézete. Kiadói papírkötésben
18650.

Rufpreis:
1 600 HUF

1943 Pesti Hírlap LXV. évf. 1-25. sz.. 26-48. sz., 49-72. sz., 73-96. sz., 97-122. sz. 1943. január 1 - május 30. Bennük a Képes Vasárnap számokkal is (1-4.,6.,8.,10.-20. sz. (összesen 3 hiány (5.,7.,9.) 1943 január.1-31. Benne a Képes Vasárnap 1943 1-4. sz. (január 5,12,19,26.);  1943 február. 2-28. Benne a Képes Vasárnap 1943 6.,8. sz. (február 9, 23.); 1943 március 2-31. Benne a Képes Vasárnap 1943 10-13. sz. (március 9.,16.,23.,30.); 1943 április 1-30. Benne a Képes Vasárnap 1943 14-17. sz. (április 6., 13., 20., 27.); 1943. május. 1-30. Benne a Képes Vasárnap 1943 18-20. sz. (május 4.,11.,18.,25.);  Korabeli reklámokkal. Benne a kor híreivel, érdekes írásokkal, a II. világháború híreivel. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, köztük kissé sérült gerinccel is, az 5. borítója kopott, foltos, kissé hullámos, változó állapotban, több kötetben sérült, szakadt, de jó állapotú lapokkal is.
18651.

1943 Pesti Hírlap LXV. évf. 1-25. sz.. 26-48. sz., 49-72. sz., 73-96. sz., 97-122. sz. 1943. január 1 - május 30. Bennük a Képes Vasárnap számokkal is (1-4.,6.,8.,10.-20. sz. (összesen 3 hiány (5.,7.,9.)
1943 január.1-31. Benne a Képes Vasárnap 1943 1-4. sz. (január 5,12,19,26.);
1943 február. 2-28. Benne a Képes Vasárnap 1943 6.,8. sz. (február 9, 23.);
1943 március 2-31. Benne a Képes Vasárnap 1943 10-13. sz. (március 9.,16.,23.,30.);
1943 április 1-30. Benne a Képes Vasárnap 1943 14-17. sz. (április 6., 13., 20., 27.);
1943. május. 1-30. Benne a Képes Vasárnap 1943 18-20. sz. (május 4.,11.,18.,25.);
Korabeli reklámokkal. Benne a kor híreivel, érdekes írásokkal, a II. világháború híreivel. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, köztük kissé sérült gerinccel is, az 5. borítója kopott, foltos, kissé hullámos, változó állapotban, több kötetben sérült, szakadt, de jó állapotú lapokkal is.

Rufpreis:
6 000 HUF

1943 Pesti Hírlap LXV. évf. 49-72. sz., 1943 március 2-31. Benne a Képes Vasárnap 1943 10-13. sz. (március 9.,16.,23.,30.)Korabeli reklámokkal. Benne a kor híreivel, érdekes írásokkal, a II. világháború híreivel. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, benne kissé sérült, és jó állapotú lapokkal is.
18652.

Rufpreis:
2 400 HUF

1944 Orovecz Béla - Telbisz Albert: Elsősegélynyújtás képekben. vitéz Szurmay Lajos előszavával. ,,Riadó!" A Légoltalmi Liga képes folyóirata kiadása. Bp., 1944, Pallas-ny., 43+[1] p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes állapotban, az utolsó lap kissé sérült.
18653.

Rufpreis:
2 000 HUF

18654.

Rufpreis:
1 200 HUF

1944 Budapest képes kalendárium, asztali naptár a városról készült művészfotókkal . 54 l. 20x25 cm
18655.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1946-1950 Úttörő nyomtatványok, 4 db, közte kitöltetlen belépési nyilatkozat, változó állapotban
18656.

Rufpreis:
2 000 HUF

1947 Harmincéves a Szovjetunió (műsorfüzet), Magyar-Szovjet Művelődési Társaság, 34p
18657.

Rufpreis:
2 000 HUF

1947 Reklám Magazin, hajtott
18658.

1947 Reklám Magazin, hajtott

Rufpreis:
8 000 HUF

1948 Magyar Művészet 1848-as emlékszáma, XV. évf. 2. szám, folttal.
18659.

Rufpreis:
1 600 HUF

1948 Magyarok. IV. évf. 4-5. sz. 1948. április, május. Felelős szerk.: Kolozsvári-Grandpierre Emil. Bp., 1948., Budapesti Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet, 197-260, 261-325+3 p. Kiadói papírkötés, az áprilisi szám borítója kissé szakadozott.
18660.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF