Drucksachen

Zahl der Lose: 355

1948 Propaganda és politikai kiadványok, 3 db: A népi demokrácia kérdései, Oktatási füzetek - Politikai ismeretek 5. + Mit mondjon a népnevelő a Szabad Népről? Városi és falusi népnevelő különszáma + 1948. évi népszámlálás - Eljárási utasítás a budapesti számlálóbiztosok részére. Vegyes állapotban.
18661.

Rufpreis:
2 000 HUF

1948-1949 Úttörő kiskönyvtár I. Próba. Összeáll.: Az Úttörő Központ nevelési osztálya. Bp., 1948, Országos Úttörő Vezetőség, 133+[3] p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval. + 2 db úttörő prospektus: Éljen a Világifjúsági Találkozó!, Jótanulással előre Hazánkért!
18662.

Rufpreis:
2 000 HUF

1948-1949 Az Őrsvezető úttörő folyóirat 3 db száma: I. évf. 2. és 3. sz., II. évf. 1. sz., változó állapotban
18663.

Rufpreis:
2 000 HUF

1949 Úttörővezető, az Úttörő Mozgalom havi folyóirata 2 db száma: III. évf. 4-5. sz. és 7-8. sz., viseltes állapotban, az egyik különvált borítóval
18664.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1949 ,,Dolgozó parasztfiatalok mezőgazdasági gimnáziumban!", oktatáspolitikai propaganda kiadvány, kiadja a Magyar Ifjúság Népi Szövetsége (EPOSZ). Bp., Athenaeum-ny., 16 p. Kiadói tűzött papírkötés, sarkán kisebb hiánnyal.
18665.

Rufpreis:
2 000 HUF

18666.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1950 A Hajdú-Bihar megyei települések tanácsválasztásra nyomott szavazólapjai egy kötetbe kötve. egészvászon kötésben
18667.

Rufpreis:
4 000 HUF

18668.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

cca 1950 ,,Boldog biztos jövőnk: a terv", tervgazdálkodásról szóló propaganda kiadvány, Bp., Globus-ny., 16 p. Kiadói tűzött papírkötés, kis lapszéli sérülésekkel.
18669.

Rufpreis:
2 000 HUF

18670.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

ca 1950 Az Emberi test. képes leporelló, ráhajtható rétegekkel. 12x16 cm
18671.

Rufpreis:
1 400 HUF

18672.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF