Drucksachen

Zahl der Lose: 355

1941 Pesti Hírlap naptára 1941. Erdély. Bp., Pesti Hírlap Rt. (Légrády-ny.), 160 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói címerekkel / irredenta grafikával illusztrált papírkötés.
18637.

Rufpreis:
2 000 HUF

1941 Bp., kászon-jakabfalvi László Elemér (1864-1941) nyug. cs. és kir. ellentengernagy, a III. oszt. Vaskorona-rend és a Ferenc József-rend lovagja halotti értesítője, 23x29,5 cm
18638.

Rufpreis:
3 000 HUF

1941 Makó, komjáti Tarnay Ivor (1874-1941) nyug. alispán, Makó város díszpolgára halotti értesítője, 23x30 cm
18639.

Rufpreis:
1 000 HUF

1941 Jelenkor. Felelős szerk.: Katona Jenő. III. 1.-24. sz. 1941. jan. 1. - dec. 15. Kopott félbőr-kötésben.
18640.

Rufpreis:
2 000 HUF

1941-1942 A Híd című újság 2 db száma, az egyik címlapján Bartók Béla zeneszerző
18641.

Rufpreis:
2 000 HUF

1941-1942 Különlenyomatok, 4 db, közte 3 dedikált: Kirándulás a Tengerszem csúcsra, A nápolyi Orto Botanico, A Fertő-tó őstörténetéből, A hazatért erdélyi föld
18642.

Rufpreis:
2 000 HUF

1942 Székesfehérvár, Leisz Béla (1868-1942) nyug. vezérőrnagy, mérnök, a cs. és kir. 69. Hindenburg gyalogezred volt parancsnoka, a III. oszt. Vaskorona-rend és további kitüntetések tulajdonosa halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 23,5x30 cm
18643.

Rufpreis:
3 000 HUF

1942 Magyar Közgazdaság XII. évf. 1-52. sz., 1942. jan. 1. - dec. 24. sz. Főszerk.: Perley Lajos. Átkötött félvászon-kötés, benne sérült lapokkal is, az első lap javított.
18644.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1942 Nagykőrös, az 1943. évi termésű kenyérgabonára vonatkozó beszolgáltatási kötelezettség megállapításáról szóló hirdetmény, Nagykőrös, Dajka-ny., 43x31,5 cm
18645.

Rufpreis:
4 000 HUF

1942 Az Én újságom. Tündérvásár. 53. évf. 30. szám, borító nélkül
18646.

Rufpreis:
1 800 HUF

18647.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1943 Külügyi Szemle. Külpolitikai, nemzetközi jogi és világgazdasági folyóirat. XX. évf. 1-6. sz., 1943. január - november. (Teljes évfolyam egybekötve). Bp., Magyar Külügyi Társaság, 579+(3) p. (A borítók a lapok után, a kötet végére kötve). Félvászon-kötésben, sérült, leváló gerinccel, kissé vetemedett kötéstáblákkal.
18648.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF