1941 Bp., kászon-jakabfalvi László Elemér (1864-1941) nyug. cs. és kir. ellentengernagy, a III. oszt. Vaskorona-rend és a Ferenc József-rend lovagja halotti értesítője, 23x29,5 cm
1941-1942 Különlenyomatok, 4 db, közte 3 dedikált: Kirándulás a Tengerszem csúcsra, A nápolyi Orto Botanico, A Fertő-tó őstörténetéből, A hazatért erdélyi föld
1942 Székesfehérvár, Leisz Béla (1868-1942) nyug. vezérőrnagy, mérnök, a cs. és kir. 69. Hindenburg gyalogezred volt parancsnoka, a III. oszt. Vaskorona-rend és további kitüntetések tulajdonosa halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 23,5x30 cm
1942 Magyar Közgazdaság XII. évf. 1-52. sz., 1942. jan. 1. - dec. 24. sz. Főszerk.: Perley Lajos. Átkötött félvászon-kötés, benne sérült lapokkal is, az első lap javított.
1942 Nagykőrös, az 1943. évi termésű kenyérgabonára vonatkozó beszolgáltatási kötelezettség megállapításáról szóló hirdetmény, Nagykőrös, Dajka-ny., 43x31,5 cm
1943 Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Betűrendes Távbeszélőnévsora. - Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Tábeszélő Szaknévsora. Összeáll: Magyar Postaszemélyzet Jóléti Alapítványának Hirdető Irodája. Szerk.: Nedeczky László. Bp,1943, Sérült papírborítóval
1943 Külügyi Szemle. Külpolitikai, nemzetközi jogi és világgazdasági folyóirat. XX. évf. 1-6. sz., 1943. január - november. (Teljes évfolyam egybekötve). Bp., Magyar Külügyi Társaság, 579+(3) p. (A borítók a lapok után, a kötet végére kötve). Félvászon-kötésben, sérült, leváló gerinccel, kissé vetemedett kötéstáblákkal.