Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD

Beschreibung:

1943 Pesti Hírlap LXV. évf. 1-25. sz.. 26-48. sz., 49-72. sz., 73-96. sz., 97-122. sz. 1943. január 1 - május 30. Bennük a Képes Vasárnap számokkal is (1-4.,6.,8.,10.-20. sz. (összesen 3 hiány (5.,7.,9.)
1943 január.1-31. Benne a Képes Vasárnap 1943 1-4. sz. (január 5,12,19,26.);
1943 február. 2-28. Benne a Képes Vasárnap 1943 6.,8. sz. (február 9, 23.);
1943 március 2-31. Benne a Képes Vasárnap 1943 10-13. sz. (március 9.,16.,23.,30.);
1943 április 1-30. Benne a Képes Vasárnap 1943 14-17. sz. (április 6., 13., 20., 27.);
1943. május. 1-30. Benne a Képes Vasárnap 1943 18-20. sz. (május 4.,11.,18.,25.);
Korabeli reklámokkal. Benne a kor híreivel, érdekes írásokkal, a II. világháború híreivel. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, köztük kissé sérült gerinccel is, az 5. borítója kopott, foltos, kissé hullámos, változó állapotban, több kötetben sérült, szakadt, de jó állapotú lapokkal is.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : rad