18588.
Drucksachen
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
1933 A Toll V. évf. 5. sz., 1933. szept. 23. Szerk.: Kaczér Vilmos. Bp., Váradi Béla ,,Forum"-ny., 123-158 p. Benne Hevesi András: Utószó az Ady-revízióhoz; Zsolt Béla: Babits; Németh Andor: Kosztolányi Dezsőről; illetve más írások. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, ázásnyomokkal.