Antik Zahl der Lose: 197
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3362855
13008
493
Antique
cca 18-19.sz. Afrikai pásztorpárna, faragott magas olajtartalmú fa, jó állapotban, 20x19 cm
3365181
13009
493
Antique
Modern imaszőnyeg, jó állapotban, 110x65 cm
3363599
13012
493
Antique
Szecessziós ón dísztányér, kis kopással, ajándékozási gravírozással, d: 30 cm 3363534
13013
493
15000
Antique
Autóipari oktatási szemléltető makett - Kuplung pedállal. Német gyártmány, fém, 27x27 cm
3346723
13016
493
Antique
Sztereokép néző készülék egyik üveg hiányzik
3339262
13017
493
Antique
6 db tűzzománc egy fakeretben, egyiken Sz jelzéssel. 10x5 és 17x7 cm közötti méretekben.
3339825
13020
493
Antique
Imaszőnyeg, török, kézzel szőtt, jó állapotban 60x90 cm 3339821
13021
493
Antique
Imaszőnyeg, török, kézzel szőtt, jó állapotban 65x100 cm
3346060
13022
493
Antique
Szűz Mária lourdes-i jelenése. Apácamunka, cca 20. sz. eleje, üvegezett fa keretben, 50x40 cm
3347259
13023
493
15000
Antique
Antik lószerszámdísz szett: 2 darab kantárdísz és hámdísz. Bőr, réz, kopott, h: 40-50 cm 3347268
13024
493
Antique
Kosszarv trófea, kopással, h: 59 cm
3347123
13025
493
Antique
cca 1860 Jelzett angol ón tál, kopott, d: 16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF