Antik Zahl der Lose: 197
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3193017
12983
493
11000
Antique
Szecessziós kalamáris, beleilleszthető gömbalakú tartállyal, 27x14x11 cm
3283140
12984
493
Antique
3302326
12985
493
17000
Antique
3256371
12986
493
17000
Antique
3361905
12987
493
Antique
Régi szőlő- és borszervírozó összeállítás: jelzett kristály bortöltő jégtartó résszel és fém szerelékkel m: 56 cm - talpas szőlőkínáló kis lepattanással, m: 20,5 cm - bordekantáló m: 23 cm - ezüstözött alpakka szőlőmosó kopással, d: 24 cm, m: 16 cm - Nicolas Napoléon fém bortartó eredeti dobozában - 6 darabos kristály boros pohár készlet, hibátlan, m: 15,5 cm
3361245
12988
493
Antique
Kínai réz sárkány, zománcozott réz asztali dísz, fa alapon 20x14 cm 3361243
12989
493
40000
Antique
Dunhill Dragon öngyújtó. Bronz, jelzett, 22 cm
3362247
12990
493
Antique
Bezdáni Lajos (működött a XX. sz. első felében): Szenvedő Jézus. Fa intarzia, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 20×16 cm, 3364059
12991
493
Antique
cca 1900 Friedberg, Stájerország (Steiermark, Österreich) látképe, gyöngyház berakásos fotónyomat, fakeretben, 22x29 cm
3361517
12993
493
Antique
Gubán György (1951-): Magányos fa a kék égbolt alatt. Tűzzománc, jelzett, fakeretben, 40x30 cm
3361190
12994
493
Antique
Kasmíri antik kézzel festett lakkozott tojás alakú edény, jelzett, kopott, 18x11 cm 2790932
12995
493
4800
Antique
Virágot formázó falikar. Réz, fa talapzattal, fodros tejüveg búrával, 40x36 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF