Antik Zahl der Lose: 197
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3325460
13041
493
Antique
Ón tál. Monarchia, feltehetően Karlsbad vagy Bécs, cca 1800, jelzett, monogramos, d: 28,5 cm
3325416
13042
493
3800
Antique
Ón tál. Magyar, cca 19. sz. első harmada, jelzett, d: 22 cm
3325412
13043
493
Antique
Ón tál. Erdély, cca 18. sz. második fele, jelzett, HV tulajdonosi jellel, d: 26 cm
3380643
13044
493
60000
Antique
Pakisztáni Bokhara nagy méretű gyapjú szőnyeg, kézi szövésű, jó állapotú 285x185 cm
3328086
13045
493
Antique
Irán, fali dísz. Áttört réz lemez, kaligrafikus felirattal. 59x39 cm
3326496
13046
493
3800
Antique
Hirmann Ferenc Budapest (öntöde): Nemera (art deco). Bronzírozott fém, jelzett, kopott, m: 14 cm
3326852
13047
493
Antique
Iparművész domborított lemezkép, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 12×6,5 cm
3234169
13048
493
36000
Antique
Ikon - Imádkozó Mária, cca 19. sz. második fele - vége, restaurált, 40x25 cm
3298358
13049
493
24000
Antique
4 darab stukkótöredék és párkánytöredék. Feltehetően 15-17. sz. 3 darab stukkó és egy mészkő, h: 7-15 cm
3299558
13050
493
Antique
Telefunken Jubilate 301 rádió. cca 1968/1969, Telefunken Deutschland, h: 42 cm
3307580
13051
493
15000
Antique
Antik bronz angol asztali lámpa, m: 58 cm
3309246
13052
493
6500
Antique
Antik kovács patakutató fogó. Alföld, cca 19. sz. közepe - második fele, h: 123 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF