Antik Zahl der Lose: 197
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3343444
13026
493
Antique
4 db ezüstözött alpakka kávés, teás tejszínes kiöntő 8-21 cm Ig
3350129
13027
493
11000
Antique
Szecessziós háromágú bronz csillár, 1-1 sérüléssel, m: 72 cm
3349953
13028
493
Antique
Imaszőnyeg, jó állapotban, 110x50 cm
3348494
13030
493
Antique
Tibeti mandala, kézzel festett, vászon, kopással, 70x54 cm
3348480
13031
493
Antique
Keleti kézzel festett buddhista falikép, sérült, foltos, 85x70 cm
3351401
13032
493
Antique
3 darab pipa, Boscovitz, Mohács, és 2 darab borostyán pipatöredék.
3350853
13033
493
Antique
3350865
13034
493
15000
Antique
Töltényből készült ecsettartó vagy váza. cca 20. sz. eleje, Japán vagy Kína, vésett díszítéssel, m: 18 cm
3324584
13036
493
7500
Antique
Szénavágó. cca 19. sz. közepe - második fele, Alföld, vas, fa, h: 100 cm
3325873
13037
493
Antique
Mokkás készlet. Alpakka, XIX. sz. vége, Jelzett, gravírozott, Kanna: 24 cm
3323781
13038
493
Antique
Réz nyomólemez, rajta "Protest" feliratot tartó madár alakjával, fa keretben, 16x18 cm
3325474
13040
493
13000
Antique
2 darab ón tál. Karlsbad, 18. sz. vége, Joseph von Heirlingötter mesterjegy, ónjegy, egyik sérüléssel, d: 23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF