Antik Zahl der Lose: 197
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3385991
12909
493
50000
Antique
Ikon - Istenanya, az eléghetetlen csipkebokor. Orosz, cca 19. sz. utolsó harmada, tojástempera, fa, kopással, réz okláddal, 26x31 cm. Középen a gyermekét kezében tartó Istenanya, körben az Isteni fényt jelképező csillagos égbolt, körülötte a teremtés természeti elemeit szimbolizáló négy angyal alakjával.
3385987
12910
493
26000
Antique
Pravoszláv ikon - Pokolraszállás szentekkel. Fa táblán, négyosztatú táblával, XX.sz-i átfestéssel és felirattal a hátoldalán, kopott, . 26x31 cm
3385820
12911
493
15000
Antique
Arab mokkás készlet. Réz, fa állványon, tálcával, hat személyes d: 34 cm 3386055
12912
493
Antique
Öntöttvas figurális díszítés. kandallódísz. 22x18 cm 3386063
12913
493
Antique
Antik, keleti stílusú lakkozott fa doboz, kulcs nélkül, kopásokkal. XIX. sz. 23x39 cm
3385966
12914
493
Antique
Szecessziós fém tálca. Virág mintás, fém, kopásokkal 53x35 cm 3385968
12915
493
Antique
F. Samassa Laibach réz kandalló gyertyatartó pár. Jelzett XIX.sz. Ausztria 34 cm 3385970
12916
493
Antique
3 db régi réz tálca. üveg berakással d: 24 cm 3380718
12917
493
Antique
Orosz ortodox templomi olajmécses tartó- Réz, üveg betéttel. d: 8 cm, m: test: 11 cm 3380379
12918
493
Antique
Afrikai faragott fa törzsi maszk. 60 cm 3380380
12919
493
Antique
Faragott fa törzsi maszk kis repedéssel 51 cm 3366057
12920
493
Antique
2 darab újszerű török gépi szőnyeg, 120x160 cm /// SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF