Antik

Zahl der Lose: 197

Ikon - Istenanya, az eléghetetlen csipkebokor. Orosz, cca 19. sz. utolsó harmada, tojástempera, fa, kopással, réz okláddal, 26x31 cm. Középen a gyermekét kezében tartó Istenanya, körben az Isteni fényt jelképező csillagos égbolt, körülötte a teremtés természeti elemeit szimbolizáló négy angyal alakjával.
12909.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Pravoszláv ikon - Pokolraszállás szentekkel. Fa táblán, négyosztatú táblával, XX.sz-i átfestéssel és felirattal a hátoldalán, kopott, . 26x31 cm
12910.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Arab mokkás készlet. Réz, fa állványon, tálcával, hat személyes d: 34 cm
12911.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Öntöttvas figurális díszítés. kandallódísz. 22x18 cm
12912.

Rufpreis:
8 000 HUF
11

Antik, keleti stílusú lakkozott fa doboz, kulcs nélkül, kopásokkal. XIX. sz. 23x39 cm
12913.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szecessziós fém tálca. Virág mintás, fém, kopásokkal 53x35 cm
12914.

Rufpreis:
5 000 HUF

F. Samassa Laibach réz kandalló gyertyatartó pár. Jelzett XIX.sz. Ausztria 34 cm
12915.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

3 db régi réz tálca. üveg berakással d: 24 cm
12916.

Rufpreis:
2 400 HUF

Orosz ortodox templomi olajmécses tartó- Réz, üveg betéttel. d: 8 cm, m: test: 11 cm
12917.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Afrikai faragott fa törzsi maszk. 60 cm
12918.

Rufpreis:
6 000 HUF

Faragott fa törzsi maszk kis repedéssel 51 cm
12919.

Rufpreis:
6 000 HUF

2 darab újszerű török gépi szőnyeg, 120x160 cm /// SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12920.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF