https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 197
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3096445
12957
493
0
16000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Art deco ezüstözött alpakka dohányzó szett, 3 db-os: gyufatartó-hamuzó, cigaretta- és szivarkínáló. Jelzés nélkül, kopott ezüstözéssel, m: 6 - 15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3096368
12958
493
0
16000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik íróasztali szett, bronz szerelékes márvány talapzaton spirálos tintatartó üveg, hozzá tömör bronz tolltartó, patinás, 11x8x8 cm és 19x8,5x2,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3096323
12959
493
0
6000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Art deco asztali gyertya- és gyufatartó (2 db), négyzet alakú fekete üveg alapon patinás bronz tartórész, jelzés nélkül, az egyik üvegen kisebb csorbával, m: 13 - 15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2922546
12960
493
0
8000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Asztali kerek réz patinás hamuzó gyufatartóval és cigaretta kínáló, patinával, alján jelzett: Oroszlános jel JL AG HERRMANN, kis deformálással, 9,6 x10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2922556
12961
493
0
4000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Lekerekített háromszög alakú tömör bronzgyertyatartó, talpán ,,Geschützt-Real Bronce" jelzéssel, pótolt gyertyatartóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2922130
12962
493
0
14000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik kupa. Bordó fajansz betéttel, arany és fehér színű, körbefutó eltérő mintákkal, bronz peremmel, címkével jelzett, m: 19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2948770
12963
493
0
10000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik fém doboz. Fém keret, fa betétekkel, tetején üveg alatt zsáner jelenet, fa béléssel, kopásokkal. Jelzés nélkül, 16x13 x 7cm
Das Lot is nicht erreichbar
2979399
12964
493
0
20000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik asztali vadászmintás dohányzó szett, 3 db, vadászkutya- és siketfajd díszítéssel gyufatartó és cigarettatartók, üveg betétekkel, ezüstözött bronz, kopással, 14x10x6 cm, illetve m: 8-14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3340459
12966
493
0
6000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Kínai gyöngyház faragás, fém tartótokban, 20x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2810181
12967
493
0
8000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Kecske szőrme, kis kopásokkal, 126x80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2810135
12968
493
0
17000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik óriáskígyóbőr, kopásokkal, 430x45 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3220759
12969
493
0
70000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Németh Éva (1930-2019) textilművész: Faliszőttes lányalakkal és állatalakokkal. Jó állapotban, 175x70 cm /// Éva Németh (1930-2019) textile artist: Wall tapestry featuring girl and animal figures. In good condition, measuring 175x70 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse