Antik

Zahl der Lose: 197

Szent Kozma és Szent Damján. Kézzel festett modern ikonmásolat, 34x25 cm
12945.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1900 Bakteróra / járőr óra, hiánnyal, kulcs nélkül, d: 8 cm
12946.

Rufpreis:
12 000 HUF
10

12947.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Antik Continental írógép, magyar billentyűzettel, rajta a gyár képével kissé kopott
12948.

Rufpreis:
12 000 HUF

12949.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

1987 Commodore C64C Home Computer, hozzá Oceanic OC-118N Commodore Compatible Floppy Disc Drive. Működő, jó állapotban, eredeti sérült dobozukban. /// 1987 Commodore C64C Home Computer with an Oceanic OC-118N Commodore Compatible Floppy Disk Drive. Working, in good condition, with their original but damaged boxes.
12950.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női főkötő, gazdag hímzéssel és díszítéssel, 9x37 cm
12951.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 19. sz. vége, Szűz Mária a kisdeddel, kézzel festett porcelánkép kegytárgy, támasztható kertben, 9x6 cm, 16x13 cm
12952.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

cca 19. sz. közepe, Szűz Mária a kisdeddel, kézzel festett porcelánkép kegytárgy, ezüst (Ag) keretben, jelzés nélkül, 8x6,5 cm, 13x9,5 cm
12953.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

cca 19. sz. közepe, Szűz Mária a kisdeddel, kézzel festett porcelánkép kegytárgy, bronz keretben, 5,5x4 cm, 12x6 cm
12954.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

WMF üvegbetétes asztalközép kínáló, jelzett, kopással, d: 34,5 cm
12955.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

12956.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF