Antik

Zahl der Lose: 197

12970.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

G. Lóránt Lujza (1964-): Mezőn. Tűzzománc, jelzett a hátoldalán címkén, fakeretben, d 14,5 cm
12971.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

12972.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

12974.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

12975.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

12976.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Keleti istenség fa szobra. Kinnara. Faragott és festett fa, applikációkkal, Thaiföld, cca 20. sz. első fele, 2 repedt résszel, m: 87 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12977.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Időjárás állomás. Barométer, hőmérő, faragott kerettel 46x20 cm
12978.

Rufpreis:
12 000 HUF

Fa sétabot, ezüstözött réz Buddha fogóval, ebonizált fa, h: 92 cm
12979.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Fa sétabot, faragott csont markolattal, h: 89 cm
12980.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Fa sétabot, fém rátétes csont markolattal, ebonizált fa, h: 92 cm
12981.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

12982.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF