Antik Zahl der Lose: 197
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3259705
12970
493
30000
Antique
Stefániay Edit (1936 - ): Jegyespár. Tűzzománc kép réz lemezen, bőr keretben, jelzett 17x24 cm, 30x33 cm
3325630
12971
493
7500
Antique
G . Lóránt Lujza (1964-): Mezőn. Tűzzománc, jelzett a hátoldalán címkén, fakeretben, d 14,5 cm
3361858
12972
493
50000
Antique
ifj. Koffán Károly (1940-): Mozgásban (három grácia). Zománckép, fémlemez, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 37,5x27 cm
3144394
12974
493
46000
Antique
3024116
12975
493
32000
Antique
3097479
12976
493
48000
Antique
Antik szalon női kártyaasztal. Fa, bronz, ráragasztott kártyalapokkal. Kopással, d: 42 cm, m: 70 cm, kisméretű kártyapaklival 3339043
12977
493
40000
Antique
Keleti istenség fa szobra. Kinnara. Faragott és festett fa, applikációkkal, Thaiföld, cca 20. sz. első fele, 2 repedt résszel, m: 87 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
3339415
12978
493
Antique
Időjárás állomás. Barométer, hőmérő, faragott kerettel 46x20 cm
3347812
12979
493
19000
Antique
Fa sétabot, ezüstözött réz Buddha fogóval, ebonizált fa, h: 92 cm 3347821
12980
493
Antique
Fa sétabot, faragott csont markolattal, h: 89 cm 3347819
12981
493
Antique
Fa sétabot, fém rátétes csont markolattal, ebonizált fa, h: 92 cm 3097499
12982
493
Antique
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF