Antik Zahl der Lose: 197
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2959213
13078
493
Antique
Antik bronz patikai mozsár. Törővel d: 10 cm, m: 11 cm
2203664
13079
493
Antique
3197140
13080
493
Antique
Ortodox tömjénfüstölő, eredeti üvegbetéttel, kis pattogzással, m: 41 cm 3382864
13081
493
Antique
Csángó mintával díszített női alkalmi táska, kopott, 34x22 cm
3382859
13082
493
Antique
cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női fejdísz, 30x25 cm
3373500
13083
493
28000
Antique
Misch Ádám (1935-1995): Női akt, 1964. Tűzzománc, fémlemez, jelezve jobbra középen (Misch 64), 20x10 cm 3361108
13084
493
Antique
cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női hajkötő hajdísz, kis sérüléssel, h: 110 cm 3096336
13085
493
Antique
Berndorf ezüstözött alpakka tejkiöntő, elegáns formatervezésű, alján jelzett (BMF), korának megfelelő kopottsággal, m: 10 cm
3361789
13086
493
Antique
Régi tübetejka, jó állapotban
3361449
13087
493
Antique
Létkerék - kézzel festett modern thangka, vászonon, kis gyűrődéssel, 26x22 cm
3361093
13088
493
Antique
3361103
13089
493
Antique
cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női hajkötő hajdísz, kis sérüléssel, h: 160 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF