Antik Zahl der Lose: 197
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3234161
13066
493
13000
Antique
Antik szecessziós hajólámpa / yacht lámpa, m: 26 cm
3232641
13067
493
Antique
Kovácsoltvas lámpa, csillár, üveg búrával 70 cm
3236594
13068
493
Antique
Shankha. Buddhista kagylókürt, Tibet vagy Indonézia, h: 21 cm
3236598
13069
493
26000
Antique
Afrikai szobor. Faragott elefántcsont, m: 16,5 cm
3218493
13070
493
Antique
Pantokrator Krisztus cédruslevelekkel . Üvegikon, Erdély, füzesmikolai (Nicula, Ro) ikon iskola. Faragott fa keretben. Külső méret 31x24 cm
3218450
13071
493
Antique
Fájdalmas Istenszülő üvegikon, Erdély. füzesmikolai (Nicula, Ro) ikon iskola. Faragott fa keretben Külső méret 24x30 cm
3219354
13072
493
Antique
A győzedelmes Jézus Krisztus Intarzia, fa. keretben 30x17 cm
3219313
13073
493
Antique
Antik bronz mozsár címerrel, felirattal, törővel d: 11 cm, m: 11 cm
3220946
13074
493
Antique
Ovális kínáló. Orosz Birodalom, cca 1895-1910, ezüstözött, galvanizált alpakka, jelzett, kopással, 31x21 cm
3202812
13075
493
15000
Antique
Antik buddhista imamalom. India, 20. sz. eleje, réz, csont, fa, kis rátéthiánnyal, h: 22 cm
3023135
13076
493
Antique
Kovácsoltvas lámpa. Búrával, 43 cm, új vezetékkel
3130114
13077
493
24000
Antique
cca 19. sz. vége, Karabaki szőnyeg. Sérüléssel, cca 125x84 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF