Antik

Zahl der Lose: 197

cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női főkötő, gazdag hímzéssel és díszítéssel, 8x36 cm
13090.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Imamalom. India, cca 1900, faragott fa, h: 16 cm
13091.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jugendstil jelzett ezüstözött olajecet-üveg tartó, m: 12 cm
13092.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szecessziós pudrié. Réz, belső tükrön sérülés, 10,5x5,5 cm
13093.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kővágóné Zsóri Balogh Erzsébet (1955-): "Fali dísz". Tűzzománc, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 23×16 cm
13094.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Levélnyitó, Faragott csont kis sérüléssel 22 cm
13095.

Rufpreis:
5 000 HUF

Japán lakkozott doboz, cca 19. sz vége, sérült, 16x10 cm
13096.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1880-1900 Edmund Kirmse Optisches Institut Leipzig színházi távcső, saját bőr tokban, sérüléssel, tok sérült, h: 10 cm
13097.

Rufpreis:
12 000 HUF

Tsatsa. cca 20. sz. eleje, Tibet, faragott és festett fa, üvegezett, 9x7 cm
13098.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
10

Kínai bölcs. Faragott és festett tagua dió, fa talapzaton, m: 5,5 cm
13099.

Rufpreis:
12 000 HUF

Faragott csont teve figura, 5x6 cm
13100.

Rufpreis:
2 400 HUF

Faragott csont oroszlán figura, h: 7 cm
13101.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF