Antik Zahl der Lose: 197
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3361112
13090
493
4400
Antique
cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női főkötő, gazdag hímzéssel és díszítéssel, 8x36 cm
3311221
13091
493
Antique
Imamalom. India, cca 1900, faragott fa, h: 16 cm
3310628
13092
493
Antique
Jugendstil jelzett ezüstözött olajecet-üveg tartó, m: 12 cm
3040914
13093
493
3200
Antique
Szecessziós pudrié. Réz, belső tükrön sérülés, 10,5x5,5 cm
3325623
13094
493
7500
Antique
Kővágóné Zsóri Balogh Erzsébet (1955-): "Fali dísz". Tűzzománc, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 23×16 cm
2972521
13095
493
Antique
Levélnyitó, Faragott csont kis sérüléssel 22 cm
3350859
13096
493
Antique
Japán lakkozott doboz, cca 19. sz vége, sérült, 16x10 cm
3346126
13097
493
Antique
cca 1880-1900 Edmund Kirmse Optisches Institut Leipzig színházi távcső, saját bőr tokban, sérüléssel, tok sérült, h: 10 cm
3384156
13098
493
7500
Antique
Tsatsa. cca 20. sz. eleje, Tibet, faragott és festett fa, üvegezett, 9x7 cm 3200708
13099
493
Antique
Kínai bölcs. Faragott és festett tagua dió, fa talapzaton, m: 5,5 cm 3362861
13100
493
Antique
Faragott csont teve figura, 5x6 cm
3362860
13101
493
Antique
Faragott csont oroszlán figura, h: 7 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF