Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 156

Ezüst(Ag) áttört masszív glídes nyaklánc, jelzett, h: 48 cm, nettó: 15,7 g
22062.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 5,9 g
22063.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) áttört fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 3,3 g
22064.

Rufpreis:
1 600 HUF
9

Ezüst(Ag) duplaszemes nyaklánc, jelzett, h: 56 cm, nettó: 13,2 g
22065.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Ezüst(Ag) pancer nyaklánc rózsa medállal, jelzett, h: 51 cm, d: 1,5 cm, nettó: 9,9 g
22066.

Rufpreis:
5 000 HUF
11

Ezüst (Ag) trombitás figura. Jelett. 9,2 g 6 cm
22067.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) figaro bokalánc, jelzett, h: 24 cm, nettó: 3,5 g
22068.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst (Ag) cigaretta tárca. j.n. belül aranyozott 145g, 11,5x8,5 cm
22069.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst(Ag) ornamentikus mintával díszített karperec, jelzett, 6,6×5,8 cm, nettó: 11,9 g
22070.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

Ezüst(Ag) fülklipsz, jelzett, 2×1,5 cm, bruttó: 7,2 g
22071.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst(Ag) walles karkötő, jelzett, h: 22 cm, nettó: 5,9 g
22072.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) vegyes bolha tétel, karkötők, gyűrűk, jelzettek, bruttó: 30,7 g
22073.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF