Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 156
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3332084
22062
487
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) áttört masszív glídes nyaklánc, jelzett, h: 48 cm, nettó: 15,7 g 3331947
22063
487
Ezüst(Ag) fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 5,9 g 3331952
22064
487
Ezüst(Ag) áttört fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 3,3 g 3331874
22065
487
6500
Ezüst(Ag) duplaszemes nyaklánc, jelzett, h: 56 cm, nettó: 13,2 g 3331878
22066
487
Ezüst(Ag) pancer nyaklánc rózsa medállal, jelzett, h: 51 cm, d: 1,5 cm, nettó: 9,9 g 3333670
22067
487
Ezüst (Ag) trombitás figura. Jelett. 9,2 g 6 cm 3331866
22068
487
Ezüst(Ag) figaro bokalánc, jelzett, h: 24 cm, nettó: 3,5 g 3336100
22069
487
28000
Ezüst (Ag) cigaretta tárca. j.n. belül aranyozott 145g, 11,5x8,5 cm 3332120
22070
487
Ezüst(Ag) ornamentikus mintával díszített karperec, jelzett, 6,6×5,8 cm, nettó: 11,9 g 3335112
22071
487
3200
Ezüst(Ag) fülklipsz, jelzett, 2×1,5 cm, bruttó: 7,2 g 3335139
22072
487
Ezüst(Ag) walles karkötő, jelzett, h: 22 cm, nettó: 5,9 g 3335096
22073
487
Ezüst(Ag) vegyes bolha tétel, karkötők, gyűrűk, jelzettek, bruttó: 30,7 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF