Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 156
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3302993
22038
487
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) levél alakú hamuzó, h: 9 cm, jelzett, 19g
2840734
22039
487
Ezüst (Ag) cukorfogó, h: 11 cm, jelzett, nettó: 18,25 g 3321968
22040
487
Ezüst (Ag) gyűrű apró kövekkel és korallal, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,2 g 3321973
22041
487
Ezüst (Ag) gyűrű kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 12,3 g 3289844
22042
487
Ezüst (Ag) gyűrű, gránát kövekkel ékítve, jelzett br 4,8 g m: 57 (3 kő hiány)
3302992
22043
487
Ezüst (Ag) kagyló motívumos cukorcsipesz, jelzett, 19,9g
3022969
22044
487
1980 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán díszvilla, jelzett, h: 14,6 cm, nettó: 41, g Aranyozott, hibátlan 3060018
22045
487
Ezüst (Ag) nyaklánc és zománc nyaklánc. Br 10, g
3332076
22046
487
Ezüst (Ag) gyűrű, kőberakással, jelzett, m:57, 11,2g
3331998
22047
487
Ezüst(Ag) szoliterköves áttört gyűrű, jelzett, méret: 51, deformációval, bruttó: 2,1 g 3332004
22048
487
Ezüst(Ag) 2 pár fülbevalópár, jelzett, bruttó: 2,2 g 3332002
22049
487
Ezüst(Ag) 3 db zöld kővel díszített fülbevalópár, jelzett, 3,5×1 cm, bruttó: 3,8 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF