Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 156

Arany (Au) 14K virágmintás áttört medál, jelzett, 4,3×2,3 cm, nettó: 3,9 g
22026.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Arany (Au) bordázott fülbevaló pár, 14k, jelzett, 3,3g
22027.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Arany (Au) 14K nefelejcsmintás kereszt medál, jelzett, 3,8×2,5 cm, nettó: 3,2 g
22028.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Arany és ezüst töltőceruza pár. 14k arany (Au) borítás, jelzett, + ezüst (Ag) borítás. XX. sz. eleje 12 cm
22029.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Ezüst(Ag) teaszűrő, jelzett, h: 19,8 cm, nettó: 103,8 g
22030.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

22031.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Eljegyzési karikagyűrű arany (Au) 14k gyémánttal m: 51 1,3 g
22032.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Ezüst (Ag) tálca. Jelzett, 36x19 cm, 422g
22033.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Ezüst (Ag) pohár készlet. 6 darab, jelzett, nettó: 257g
22034.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Ezüst (Ag) és tenyésztett gyöngy fülbevaló és medál. d: 7 mm-ig
22035.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag) filigrán gyűrű, piros kővel, kissé deformált, jelzett, m: 53, bruttó: 3,6g
22036.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst (Ag) mandzsetta pár, jelzett, 11,4g
22037.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF