Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 156
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3331979
22050
487
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) mintás jegygyűrűk, jelzett, méret: 52, 55 cm, nettó: 3,7 g 3332064
22051
487
Ezüst (Ag) gyógyszeres doboz, jelzett 16,19 g d: 3 cm 3335071
22052
487
4800
Ezüst(Ag) kígyó karkötő Pandora díszekkel, jelzett, h: 16 cm, bruttó: 8,9 g 3335067
22053
487
3200
Ezüst(Ag) gyűrű zöld kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,2 g 3335062
22054
487
3200
Ezüst(Ag) gyűrű piros kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 1,9 g 3335059
22055
487
4800
Ezüst(Ag) gyűrű korallal, jelzett, méret: 56, bruttó: 2,8 g 3335050
22056
487
Ezüst(Ag) gyűrű tekla gyöngyökkel, jelzés nélkül, méret: 58, bruttó: 4,5 g 3335009
22057
487
2200
Ezüst(Ag) ónixos medál, jelzett, 3×2 cm, bruttó: 2,7 g 3335044
22058
487
Ezüst(Ag) modern gyűrű türkizzel, jelzett, méret: 58, bruttó: 11,1 g 3335001
22059
487
2200
Ezüst(Ag) markazitos gyűrű, jelzés nélkül, méret: 55, bruttó: 2,7 g 3332083
22060
487
Ezüst (Ag) doboz sérült 38 g 6x5 cm 3332091
22061
487
Ezüst(Ag) csavart, fonott nyakék, jelzett, h: 46 cm, nettó: 12,3 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF