Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 156

Ezüst(Ag) mintás jegygyűrűk, jelzett, méret: 52, 55 cm, nettó: 3,7 g
22050.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst (Ag) gyógyszeres doboz, jelzett 16,19 g d: 3 cm
22051.

Rufpreis:
6 000 HUF
14

Ezüst(Ag) kígyó karkötő Pandora díszekkel, jelzett, h: 16 cm, bruttó: 8,9 g
22052.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
18

Ezüst(Ag) gyűrű zöld kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,2 g
22053.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst(Ag) gyűrű piros kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 1,9 g
22054.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst(Ag) gyűrű korallal, jelzett, méret: 56, bruttó: 2,8 g
22055.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) gyűrű tekla gyöngyökkel, jelzés nélkül, méret: 58, bruttó: 4,5 g
22056.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) ónixos medál, jelzett, 3×2 cm, bruttó: 2,7 g
22057.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst(Ag) modern gyűrű türkizzel, jelzett, méret: 58, bruttó: 11,1 g
22058.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) markazitos gyűrű, jelzés nélkül, méret: 55, bruttó: 2,7 g
22059.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst (Ag) doboz sérült 38 g 6x5 cm
22060.

Rufpreis:
8 000 HUF
9

Ezüst(Ag) csavart, fonott nyakék, jelzett, h: 46 cm, nettó: 12,3 g
22061.

Rufpreis:
6 000 HUF
15

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF