Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 156

Jugendstil ezüst (Ag) szervírozótálca, 67x40cm, jelzett, patinás, 2250g
22000.

Rufpreis:
600 000 HUF
1 626,02
1 875,00

Orosz arany (Au) karlánc,14k, jelzett, 18,5g
22001.

Rufpreis:
400 000 HUF
1 084,01
1 250,00

14K arany (Au) férfi pecsétgyűrű, jelzett, 20,8 g m: 59
22003.

Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
937,50

22004.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

22005.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

Ezüst (Ag) art deco háromrészes szervírozó szett. Csont szigetelőkkel. Cukortartó fedél nélkül. Jelzett, 1115g
22006.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

Ezüst (Ag) négyrészes szervírozó készlet, jelzett, kopással, 950g
22007.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

Ezüst (Ag) söröskorsó, figurális fogóval, jelzett, gazdagon díszített, m: 24 cm, 750g
22008.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

22009.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

22010.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

22011.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

22012.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF