Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 156
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3300666
22000
487
600000
Jewellery and precious metal items
Jugendstil ezüst (Ag) szervírozótálca, 67x40cm, jelzett, patinás, 2250g
3306799
22001
487
400000
Orosz arany (Au) karlánc,14k, jelzett, 18,5g
3332054
22003
487
300000
14K arany (Au) férfi pecsétgyűrű, jelzett, 20,8 g m: 59 3256218
22004
487
200000
3289711
22005
487
280000
3300656
22006
487
280000
Ezüst (Ag) art deco háromrészes szervírozó szett. Csont szigetelőkkel. Cukortartó fedél nélkül. Jelzett, 1115g
3336148
22007
487
280000
Ezüst (Ag) négyrészes szervírozó készlet, jelzett, kopással, 950g
3332980
22008
487
180000
Ezüst (Ag) söröskorsó, figurális fogóval, jelzett, gazdagon díszített, m: 24 cm, 750g 3245538
22009
487
85000
Ezüst (Ag) négyszögletes cukordoboz, jelzett, 14×10×6,5 cm, nettó: 366 g 2764273
22010
487
100000
3267367
22011
487
150000
3267375
22012
487
150000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF