Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 156
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3331985
22111
487
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) rózsaszín köves áttört gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 7 g 3332122
22112
487
Ezüst(Ag) szalvétagyűrű plasztikus láma díszítéssel, jelzett, d: 3,8 cm, nettó: 17,8 g 3331858
22113
487
4600
Ezüst(Ag) hengeres nyaklánc kerek filigrán nyitható medállal, jelzett, h: 40 cm, d: 2 cm, nettó: 9 g 3331974
22114
487
Ezüst(Ag) kitűző tölcsér kis élő virághoz, jelzett, 2×1,2 cm, nettó: 3,1 g 3335214
22115
487
Ezüst(Ag) gyűrű kék kövekkel, markazittal, jelzett, méret: 51, bruttó: 3,8 g 3332113
22116
487
Ezüst(Ag) pancer karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 10,4 g 3332104
22117
487
3800
Ezüst(Ag) aranyozott figaro karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 7,5 g 3332034
22118
487
Ezüst(Ag) fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 4 g 3331849
22119
487
40000
Arany (Au) 14K kerek áttört mintás medál, jelzett, d: 1,8 cm, nettó: 2,2 g 3332011
22120
487
Ezüst(Ag) 2 db áttört gyűrű, jelzett, méret: 55, 58, nettó: 5,8 g 3332050
22121
487
Ezüst (Ag) gyűrű, Nefertiti figurájának díszítésével, jelzett, m: 59, 6,8g 3336357
22122
487
Ezüst (Ag) nyaklánc filigrán medállal. Jelzett, 9,7 g, h: 45 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF