Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 156

Ezüst(Ag) rózsaszín köves áttört gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 7 g
22111.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) szalvétagyűrű plasztikus láma díszítéssel, jelzett, d: 3,8 cm, nettó: 17,8 g
22112.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst(Ag) hengeres nyaklánc kerek filigrán nyitható medállal, jelzett, h: 40 cm, d: 2 cm, nettó: 9 g
22113.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38
11

Ezüst(Ag) kitűző tölcsér kis élő virághoz, jelzett, 2×1,2 cm, nettó: 3,1 g
22114.

Rufpreis:
1 800 HUF
20

Ezüst(Ag) gyűrű kék kövekkel, markazittal, jelzett, méret: 51, bruttó: 3,8 g
22115.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) pancer karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 10,4 g
22116.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) aranyozott figaro karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 7,5 g
22117.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 4 g
22118.

Rufpreis:
2 000 HUF

Arany (Au) 14K kerek áttört mintás medál, jelzett, d: 1,8 cm, nettó: 2,2 g
22119.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst(Ag) 2 db áttört gyűrű, jelzett, méret: 55, 58, nettó: 5,8 g
22120.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű, Nefertiti figurájának díszítésével, jelzett, m: 59, 6,8g
22121.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) nyaklánc filigrán medállal. Jelzett, 9,7 g, h: 45 cm
22122.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF