Bagyinszky Zoltán - Tóth Pál: Magyar várak. Debrecen, Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Csepregi Miklós - Tolvaly Ferenc: Tibetben a lélek. Az út képekben. Bp., 2006, Kelet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Marco Cattaneo - Jasmina Trifoni: A világ nagyvárosai. Ford.: Bakonyi Berta. Pécs, 2005, Alexandra, 319+(1) p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Nagykanizsa. Szerk.: Horváth Krisztina. Nagykanizsa, 1992, Polgármesteri Hivatal, 120 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német és angol nyelvű bevezetővel. Kiadói kartonált papírkötés.
Cáceres, José Ignacio: Mensaje del Gobernador de la Provincia de Santiago del Estero - - a la Honorable Legislatura. (Buenos Aires), 1942, Gerónimo J. Pesce y Cía-ny., 108 p. Spanyol nyelven. Kiadói papírkötés, viseltes, a könyvtesttől különvált borítóval, régi intézményi bélyegzőkkel, a címlapon ceruzás bejegyzéssel.