Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 203

Szacsvay Imre - Szacsvay Péter - Legeza László: Kárpátalja. Bp., Officina Nova. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19097.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bagyinszky Zoltán - Tóth Pál: Magyar várak. Debrecen, Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19098.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kmetty Kálmán: Balassagyarmati utcanevek. Balassagyarmat, 1980, Városi Tanács,(Nógrád megyei Nyomdaipari Vállalat-ny.), 217+3 p.+7 t.(térképek)+1 p. Fekete-fehér térképvázlatokkal, szövegközti fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott nylon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón apró szakadással, címkével. Megjelent 2000 példányban.
19099.

Rufpreis:
1 800 HUF

"Valahol túl, Meseországban..." Az Amerikás Magyarok 1895-1920 I-II. kötetek. Szerk.: Albert Tezla. Bp., 1987, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
19100.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csepregi Miklós - Tolvaly Ferenc: Tibetben a lélek. Az út képekben. Bp., 2006, Kelet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19101.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kiss Gábor: Erdélyi várak, várkastélyok. Bp, 1984, Panoráma. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, hiányos papírborítóban.
19102.

Rufpreis:
1 600 HUF

Marco Cattaneo - Jasmina Trifoni: A világ nagyvárosai. Ford.: Bakonyi Berta. Pécs, 2005, Alexandra, 319+(1) p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19103.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nagykanizsa. Szerk.: Horváth Krisztina. Nagykanizsa, 1992, Polgármesteri Hivatal, 120 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német és angol nyelvű bevezetővel. Kiadói kartonált papírkötés.
19104.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tonelli Sándor: Nagyapáink Pest-Budája. Bp., 1944, Athenaeum. Ex libris-sel. 218p.Félvászon kötés, gerincnél elvált, kopottas állapotban.
19105.

Rufpreis:
1 800 HUF

Magyarország hévízkútjai. (Hévízkútkataszter) II. 1965-1970. Szerk.: Bélteky Lajos, Korim Kálmán, Liebe Pál. Bp.,1971, Vízgazdálkodási Tudományos Kutató Intézet, 252+10 p. Aranyozott egészvászon-kötésben.
19106.

Rufpreis:
1 800 HUF

Horváth József: Budapest fürdői. Bp., 1974. Pannónia. DEDIKÁLT. 209p. + térkép melléklet Egészvászon kötésben, papír védőborítóval. A védőborítón enyhe gyűrődés.
19109.

Rufpreis:
1 200 HUF

Cáceres, José Ignacio: Mensaje del Gobernador de la Provincia de Santiago del Estero - - a la Honorable Legislatura. (Buenos Aires), 1942, Gerónimo J. Pesce y Cía-ny., 108 p. Spanyol nyelven. Kiadói papírkötés, viseltes, a könyvtesttől különvált borítóval, régi intézményi bélyegzőkkel, a címlapon ceruzás bejegyzéssel.
19110.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF