Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 203

19111.

Rufpreis:
3 000 HUF

Colon, Fernando: Colombus Kristóf élete és Amerika felfedezése. Elbeszélte -- Columbus Kristóf fia.    Colombus Kristóf élete és Amerika felfedezése. Elbeszélte -- Columbus Kristóf fia. Bp. 1882. Eggenberger. VIII. 288 l. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben. Kopott
19112.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

19113.

Rufpreis:
2 800 HUF

Budapest fürdőügyi és idegenforgalmi értékei Bp., 1943, Budapesti Központi Gyógy- és Üdülőhelyi Bizottság. 87 p. Kiadói papírkötés, gerinc alján és borító hátoldalán apró szakadással, címlapon kisebb sérüléssel.
19114.

Rufpreis:
1 800 HUF

Schrenzel, Ernst Heinrich: Abesszínia. Afrika Kánaánja. Ford.: Dr. Kőszegi Imre. A kultúrtörténeti függeléket írta Juhász Vilmos. Bp.,[1935.],Athenaeum, 254+1 p.+8 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói egészvászon kötés.
19115.

Rufpreis:
1 600 HUF

Thaly Tibor: A 200 éves Városliget. Bp. 1958. Gondolat. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban,
19116.

Rufpreis:
800 HUF

Gregory, K. W. - Raven, C. H.: Gorillák nyomában. Ford.: Szent-Ivány József. Bp., 1940, Kir. M. Természettudományi Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
19118.

Rufpreis:
1 000 HUF

Beszélő házak. Szerk.: Hatvany Lajos. Gink Károly fényképeivel. Bp., 1957, Bibliotheca. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadó fél vászon-kötés, kopott borítóval.
19119.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Benedek Zoltán: A Szilágyságtól Új-Guineáig. Bíró Lajos természettudós életútja. (1856-1931.) Bukarest, 1979., Kriterion. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés,
19121.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Deschmann Alajos: Kárpátalja műemlékei. Bp., 1990, Tájak-Korok-Múzeumok Egyesület. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Térkép-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés.
19122.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Bodrits István Labádi Lajos Majtényiné Túri Katalin Szentesi ki kicsoda?   Szentes, 1988 Kiadói papírkötés, 255p.
19123.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Ángyán M. Fülöp: Máriaremetei kegyhely. Máriaremete, 1942, Szervita Rendház (Bp., Közlekedési-ny.), 24 p. Kiadói tűzött papírkötés. + Ángyán M. Fülöp, a máriaremetei Szervita Rendház házfőnökének nyomtatott kísérőlevele
19124.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF