Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 203
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3264510
19161
487
Books: Travelling, Local History
A Csepel-sziget helynevei. Közzéteszi: Hajdú Mihály. Bp., 1982., Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, régi intézményi bélyegzésekkel, foltos borítóval
3264467
19162
487
900
Magyarország Megyei Kézikönyvei 1.: Baranya megye kézikönyve. II. köt. 1998, Bo&Bo Bt. - Ceba Kiadó - Gruppa Bt. Kiadói kartonált papírkötésben, a lapélekre tollal a megye nevét írták, régi intézményi bélyegzésekkel.
3265282
19163
487
Gööck, Roland: Kleiner Bummel durch die Volksfeste Europas. Gütersloh, é.n., Praesentverlag Heinz Peter. Német nyelven. 112p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
3249406
19164
487
900
Kiss Ákos: Tinnye, Uny, Jászfalu története a honfoglalásig. Komárom Megyei Honismereti Kiskönyvtár. Tatabánya, én., József Attila Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés. Megjelent 520 példányban. 3143396
19165
487
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye. I.-II. kötet. Bp., 1990, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás! Kiadói egészvászon-kötés, karcos, kissé kopott kiadói papír védőborítóban. 3300237
19166
487
Ligeti Lajos: Sárga istenek, sárga emberek. Egy év Belső-Mongólia lámakolostoraiban. Bp., M. Kir. Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap hiányzik. tulajdonosi pecséttel, kissé kopottas állapotban. 3248860
19167
487
600
Nyilas Márta: Arany János Budapestje. Arany János halálának 75. évfordulójára. Bp., 1957, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár, 43+1 p. Kiadói papírkötés. 3250711
19168
487
Vigh Károly: Vörös Pest vármegye. Bp., 1979. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
3225308
19169
487
Brunton, Paul: Egyiptom titkai. Ford.: Gál Andor. Bp., [1940], Rózsavölgyi és Társa, 271+(1) p.+ XVI (fekete-fehér fotók) t. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban.
3223728
19170
487
József-akna, Károly-akna. Szerk.: Szvircsek Ferenc. Prospektus, 6p. Polar Studio, 2005. Kiadói papírkötésben, jó állapotú.
3227211
19171
487
Gyapay Gábor: A Budapesti Evangélikus Gimnázium. Iskolák a múltból. Bp., 1989, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés. Megjelent 5000 példányban.
3122738
19172
487
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF