https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 203
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3122741
19173
487
0
2800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
1930 Előterjesztés a Budapest Székesfőváros Gázműveinél szükséges beruházások ügyében. 36p.
Das Lot is nicht erreichbar
3210825
19174
487
0
2800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
[Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)] Ossendowski: Állatok, emberek és istenek. (Beasts, Men and Gods). Ford.: Sajó Aladár. Bp., [1925], Franklin-Társulat, 1 (térkép) t.+ 240 p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
3174511
19175
487
0
4000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Kádár József: A deési ev. ref. egyházközség története. Kapcsolatban a város kiválóbb eseményeivel. Írta --. Deés (Dés), 1882. Demeter és Kiss. [4] +240 a 251 ből p. Fűzve, kiadói papírborítékban. Hiányos, az utolsó 14 oldal hiányzik. Sérült korabeli vászonkötésben. Szétvált. Nagyon ritka!
Das Lot is nicht erreichbar
3207951
19176
487
0
5000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
75 éves a Miskolc vasgyár kórház. Miskolc, 1976. 296 pld, Kiadói papírborítóval, egy lap kijár. Csak 300 pld!
Das Lot is nicht erreichbar
3208468
19177
487
0
3800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Vass Tibor: Rombauer Tivadar a gyáralapító : 1803-1855 Ózd, 1996. Bükk művelődési ház. 130p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
3213321
19178
487
0
3000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Sebestény Anikó: Kakasvér és virágszirom - Egy év Bali szigetén. 2012, Szkarabeusz. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2884891
19179
487
0
5000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
N.V. Pinyegin: Kalandozások a sarkvidéken. Bp., 1954, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé sérült
Das Lot is nicht erreichbar
3189566
19180
487
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Székelyföld kulturális folyóirat. XXVI. évf. 6. sz., 2022 június. Főszerkesztő: Zsidó Ferenc. Hn., Hargita Megye Tanácsa, 2022. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kissé sérült papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
3190494
19181
487
0
1800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szatmáry Zoltán (szerk).: Isaszeg. Typovent Kiadó, Gödöllő. Fekete-fehér és színes fotókkal, ábrákkal illusztrált településtörténeti ismertető.
Das Lot is nicht erreichbar
3176331
19182
487
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
1989 2 db kiadvány: Barta Gábor: Erdély 1-2. H.n., 1989, Progresszió GT, 54+2 p és 54+2 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés
Das Lot is nicht erreichbar
3138437
19184
487
0
3000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Hermann Keyserling: Amerika. Der Aufgang einer neuen Welt. Stuttgart - Berlin, 1930, Deutsche Verlags-Anstalt. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
3175154
19185
487
0
2400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Entz Géza: A dési református templom. A dési református templom. Kolozsvár. 1942. Erdélyi Múzeum-Egyesület. 18 l. + 8 t. Régi könyvtári pecséttel. Erdélyi Tudományos Füzetek 141. Fűzve, kiadói borítékban gyűrődéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse