Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 203

19125.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kovács József László:  Lackner Kristóf és kora (1571-1631). Sopron, 1972. (Győr-Sopron megyei Nyomdavállalat). 140 + [4] p. Egyetlen kiadás. Lackner Kristóf (1571-1631) soproni polgármester, latin nyelven író humanista szerző, jogász, gondolkodó, embléma-értelmező és iskoladráma író életrajza, oldalszámozáson belül számos szövegközti illusztrációval. (A Soproni Szemle kiadványai. Új sorozat, 6. szám.) Fűzve, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.
19126.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dallos István:  Vasvár környékének felszíni formái. Budapest, 1935. "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt. 26 p. Egyetlen kiadás. A geológiai témában írt piarista dolgozat szövegét földtani ábrák, metszetek és térképvázlatok kísérik. (Palaestra Calasanctiana - A piaristák doktori értekezései az 1932. évtől. 10. szám.) Fűzve, kiadói borítóban. Jó példány.
19127.

Rufpreis:
1 400 HUF

Herbert Wendt: A lá découverte des peuples de la terre. 1962, Arthaud. Francia nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Bekötött papírborítókkal. Átkötött egészvászon-kötés.
19128.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rexa, Dezső: Century old Pest-Buda. With 12 coloured illustrations. Bp., [1945], Officina, 26 sztl. lev. Angol nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, egy képet visszaragasztottak, kissé kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel és sérült köséssel.
19129.

Rufpreis:
1 400 HUF

19130.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hungary Guest Book. Bp., 1995, Blue Skies Marketing Iroda. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis felületi sérüléssel. / In English and German language. Hardcover, with minor damage on the cover.
19131.

Rufpreis:
1 600 HUF

A. E. Johann: 40000 kilométer az ismeretlen Ázsián keresztül. Fordította Benedek Marcellné. Budapest, é.n., Dante. Kartonált papírkötés. Fekete-fehér fényképekkel. Folttal.
19132.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pálffy Géza: A pápai vár felszabadításának négyszáz éves emlékezete. 1597-1997. Szerk.: Hermann István. Pápa, 1997, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. + A kiadó a könyv tiszteletpéldányához mellékelt levele, Dr. Hermann István igazgató aláírásával.
19133.

Rufpreis:
1 800 HUF

Erzsébetváros. Szerk.: Tímár Andor. Bp.,1970,Budapest Főváros VII. Kerületi Tanács VB. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19134.

Rufpreis:
1 400 HUF

Franco Cardini: Toskana. Firenze, 1995, SCALA. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, az elülső borító alsó sarkán sérüléssel.
19135.

Rufpreis:
1 000 HUF

19136.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF